آخرین جزئیات پرونده قتل فجیع صادق برمکی

همزمان با ادامه تحقیقات جنایی درپرونده قتل فجیع پسرجوان مهابادی که به‌دست دوستانش و با ضربات متعدد ساطور از پا درآمده و پیکر نیمه‌جانش درخارج از شهربه آتش کشیده شده بود، جزئیات تازه‌ای ازاین پرونده فاش شد.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

آخرین جزئیات پرونده قتل فجیع صادق برمکی

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

به گزارش روزنامه ایران، این چهار جوان که همگی ۱۸ تا ۲۰ ساله هستند از لحظات مختلف قتل دلخراش دوست‌شان فیلمبرداری کرده و حتی هنگام به آتش کشیدن جسد نیزبا آن تصاویر «سلفی» گرفته‌اند. براساس اطلاعات به‌دست آمده، از این چهار جوان یکی با اتهام قتل عمد و سه نفر با اتهام معاونت در قتل وآتش زدن پیکرمقتول روبه‌روهستند.به گفته مسئولان پرونده، چهار جوان دستگیر شده در حالی از این صحنه‌های دلخراش فیلم گرفتند که هیچ کدام به‌دلیل شرب خمر، حالت عادی نداشتند.آنها درعین حال تصور می‌کردند با سوزاندن جسد دوست صمیمی‌شان، هیچ گاه راز جنایت‌شان فاش نمی‌شود.
انگیزه قتل چه بود؟
توکل حیدری – رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی- با اشاره به اینکه تحقیقات درباره انگیزه قتل فجیع مهاباد همچنان ادامه دارد، گفت: متهم ردیف اول، انگیزه قتل را مسائل ناموسی عنوان کرده است.وی ادامه داد: تحقیقات درباره دیگر زوایای این اتفاق ناگوار ادامه دارد و بازپرس پرونده به تحقیقات تکمیلی ادامه خواهد داد.ضمن اینکه رسیدگی سریع و عادلانه به این پرونده با توجه به ابعاد گسترده‌ای که پیدا کرده است در دستور کارقراردارد.
 
آخرین جزئیات پرونده
فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد نیز اختلاف‌های شخصی را علت قتل جوان مهابادی توسط دوستانش عنوان کرد.سرهنگ رضا ظهیریان درباره آخرین جزئیات پرونده گفت: تحقیقات و بررسی‌های بیشتربرای رفع ابهام‌ها ادامه دارد.وی با اشاره به آخرین گزارش موجود درباره این قتل اظهارکرد: در این گزارش علت اصلی قتل، اختلاف‌های شخصی بین چند دوست مطرح شده است.
  افراد متهم به قتل در این پرونده نیز به ترتیب ۱۹، ۱۷و ۱۹ سال دارند و مقتول نیز ۲۱ ساله بوده است.وی با بیان اینکه پسرجوان با یک ساطور قصابی کشته شده است، اظهارداشت: جنایتکاران پس ازکشتن پسرجوان به سر صحنه بازگشته بودند تا از مرگش مطمئن شوند و چون مقتول هنوز نیمه‌جان بوده، او را سوزانده‌اند.چهار جوان مهابادی روز ۳۱ شهریور، برای گردش به بیرون شهر رفته بودند که با اصابت ضربات ساطور دوست شان را ازپا درآورده و بعد پیکر نیمه جان او را به آتش کشیده بودند.جسد قربانی هم سه روزبعد کشف شد.

خانواده مقتول ( صادق برمکی ) خواستار انتشار نامه سرگشاده ای شده اند که آن را به مسئولان شهرستان مهاباد ارسال کرده اند. متن نامه به شرح زیر است:

با عرض سلام و دعای خیر

با دلی پر از اندوه و چشمانی اشکبار به استحضار شما عزیزان می رساند که متاسفانه چندی پیش در مورخه ۳۱/۰۶/۹۶ فرزند دلبندمان مفقود گردید؛ از همان زمان، با نگرانی، جستجوی ما آغاز شد و متاسفانه تا چهار روز، بی نتیجه ماند تا این که در روز چهارم از سوی زحمتکشان اداره آگاهی شهرستان با خبر شدیم جسد سوخته ای که با مشخصات فرزند ما همخوانی دارد، پیدا شده است.

با ترس و وحشت فراوان برای شناسایی، راهی شدیم. متاسفانه در آنجا با صحنه ای روبرو گشتیم که دنیا را جلوی چشمان ما تیره و تار کرد. شک ما به یقین تبدیل شد، زیرا شواهد(انگشتر دست و کلید منزل همراه او) این را ثابت می کرد. به هر حال، منتظر تحقیقات پرونده و نتیجه کالبد شکافی ماندیم. در مدت زمان بسیار کمی(یک روز)، زحمتکشان اداره آگاهی با زیرکی و سرعت عمل توانستند قاتلان را دستگیر نمایند. در ناباوری همه، قاتلان، دوستان صمیمی فرزندمان بودند. اما در این بین، آنچه بیش از خبر مرگ دلبندمان روح ما را جریحه دار و آزرده کرد، فیلم هایی بود که توسط قاتلان از صحنه قتل گرفته شده و به دست ما رسیده بود. فیلم هایی که در دو نوبت ضبط شده و مرگ مقتول را کامل می کرد. فیلم اول که در شب گرفته شده و با آلت قتاله ساطور به جان مقتول افتاده و سپس در حین خونسردی و با گفتن جملات«من شیطان Evil هستم» و «به جهنم”د…..”(دوست صمیمی مقتول) خوش آمدی»، با گرفتن عکس و فیلم سلفی بر روی جنازه، وی را رها می نمایند. در فیلم دیگر، سپیده دم بر سر جنازه رفته تا از مردن وی اطمینان حاصل نمایند، ولی با ناله ی مقتول روبرو می گردند. در حین بی رحمی، با فحش و ناسزا به او می گویند:«… هنوز زنده هستی؟» و سپس آتش روشن کرده و او را زنده زنده در داخل آتش می اندازند، مقتول از شدت درد سعی می نماید خود را نجات دهد ولی با ریختن بنزین روی او، مرگش را حتمی می نمایند؛
کاری که داعش، آن را بسیار راحت تر انجام می دهد. اما نکته جالب توجه اینجاست که متاسفانه تاکنون این خبر در هیچ یک از پایگاه های خبری و اخبار حوادثی انعکاس نیافته و منتشر نشده است که این امر، ناراحتی ما را دو چندان کرده است. اکنون نیز از شما عاجزانه خواهشمندیم که اولا با جدیت، این فاجعه ی دلخراش را پیگیری نموده و یاریگر دادخواهی این خانواده داغدیده باشید. دوما، این خبر را منعکس نمایید که خانواده ها هوشیار شده و مراقب فرزندان خود باشند تا بار دیگر قصه ی صادق و صادق ها تکرار نشود.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آخرین جزئیات پرونده قتل فجیع صادق برمکی

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

مطالب جذاب از سراسر وب :

loading…


loading…


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی
-> <----------------------------------------------------------------------------------------------------->