مطالب جذاب از سراسر وب :

آشنایی با ثروتمندترین فوتبالیست حال حاضر دنیا

فایک بولکیا، بازیکن جوان اهل برونئی باشگاه لسترسیتی، ثروتمندترین فوتبالیست حال حاضر دنیاست.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

آشنایی با ثروتمندترین فوتبالیست حال حاضر دنیا

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

چهره ها

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

وقتی صحبت از ثروت در فوتبال می شود، ذهن همه به سمت رونالدو، مسی، نیمار و دیگر فوتبالیست های درجه یک دنیا می رود که در باشگاه های بزرگ و متمول اروپایی بازی می کنند اما اشتباه نکنید، ثروتمندترین بازیکن فوتبال دنیا کسی نیست جز بازیکنی از تیم های پایه ای لسترسیتی!

 بولکیا، برادزاده سلطان برونئی، متولد لوس آنجلس، ثروتی نزدیک به ۲۰ میلیارد دلار دارد و در تیم جوانان لستر توپ می زند. سال ۲۰۰۹ باشگاه ساوتهمپتون در کشور برونئی مدرسه فوتبالی دایر کرد اما حاضر نشد با بولکیا قرارداد ببنند. این بازیکن ثروتمند سال ۲۰۱۳ در تست باشگاه آرسنال شرکت کرد و در یک جام دوستانه یک گل هم به ثمر رساند ولی توپچی ها نیز با او قرارداد نبستند.

سپس باشگاه چلسی به وی پیشنهادی دو سال ارائه داد و بولکیا آن را پذیرفت اما دوران حضور وی در چلسی کوتاه بود او حالا با قراردادی سه ساله در لستر توپ می زند. او با ۱۹ سال سن در خط حمله بازی می کند، ۹ بازی برای تیم ملی کشورش انجام داده و یک گل ملی هم در کارنامه دارد.پدر بولکیا مالک ۲۳۰۰ ماشین است و برای یکی از جشن تولد های خود ۱۴ میلیون یورو برای حضور مایکل جکسون هزینه کرده بود!

این پست توسط بخش چهره ها مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آشنایی با ثروتمندترین فوتبالیست حال حاضر دنیا

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی