مطالب جذاب از سراسر وب :

آشنایی با «مانوشی چیلار» ملکه زیبایی سال 2017 جهان+عکس

«مانوشی چیلار»؛ دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه هاریانا در هند پس از ۱۷ ساله تاج ملکه زیبایی جهان را به کشورش باز می‌گرداند. آخرین بار این تاج را «پریانکا چوپرا» در سال ۲۰۰۰ میلادی به هند برده بود

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

آشنایی با «مانوشی چیلار» ملکه زیبایی سال 2017 جهان+عکس

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

سبک زندگی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

انتخاب دختر جذاب جهان یا به عبارتی ملکه زیبایی جهان، هرسال و در ماه های پایانی سال صورت می گیرد. برای انتخاب ملکه زیبایی ملاک های زیادی در نظر گرفته می شود. امسال این عنوان به دختری از کشور هند رسید

عنوان ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ میلادی به «مانوشی چیلار» دوشیزه ۲۰ ساله از کشور هندوستان رسید. مراسم امسال در «سانیا سیتی» چین برگزار می شد.

خانم چیلار، دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه هاریانا در هند پس از ۱۷ ساله تاج ملکه زیبایی جهان را به کشورش باز می‌گرداند. آخرین بار این تاج را «پریانکا چوپرا» در سال ۲۰۰۰ میلادی به هند برده بود.

چیلار علاقه مندی زیادی به رقص و تئاتر دارد و یکی از کاربران فعال شبکه های اجتماعی است. در این مراسم «استفانی هیل» از انگلستان در مقام دوم قرار گرفت.

یکی از سوال‌هایی که از مانوشی چیلار پرسیده شد این بود که «کدام حرفه مستحق بالاترین دستمزد است و چرا؟»

جواب دوشیزه چیلار «مادر» بود با این توضیح که «به نظرم مادر مستحق والاترین احترام هاست. و اینجا بحث پول نیست بکله عشق و احترام مادر است. مادر، بزرگترین الهامبخش در زندگی من است. مادر مستحق بالاترین احترام ممکن است.»

پدر و مادر مانوشی چیلار هر دو پزشک هستند. ملکه زیبایی سال 2017 دنیا در توئيت خود نوشت که «این برای هند هست».مانوشی چیلار تاج ملکه زیبایی را از دست «استفانی دل وایه» ملکه زیبایی سال 2016  که دانشجوی 20 ساله اهل پورتوریکو هست دریافت کرد.

انتخاب ملکه زیبایی جهان از سال 1951 در لندن آغاز شد و هرساله در ماه های پایانی سال برگزار میشود. نخستین برنده مسابقات ملکه زیبایی جهان «کیکی هاکانسون» از سوئد بود.

با گزینه مانوشی چیلار حالا کشورهای هند و ونزوئلا هر یک با شش ملکه زیبایی, بیشترین ملکه‌هاي زیبایی در تاریخ این رقابت‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.

این پست توسط بخش سبک زندگی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آشنایی با «مانوشی چیلار» ملکه زیبایی سال 2017 جهان+عکس

استفاده كافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی