مطالب جذاب از سراسر وب :

loading…


loading…


آیا استوری جنجالی، محسن افشانی را ممنوع التصویر می کند؟!

استوری جنجالی و عکس نامتعارفی که محسن افشانی؛ بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود قرار داد، در این چند روز حسابی بحث بر انگیز شده است. محسن افشانی به سرعت این عکس را از صفحه اختصاصی خود حذف کرد

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

آیا استوری جنجالی محسن افشانی را ممنوع التصویر می کند؟!

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

محسن افشانی به سرعت این عکس را از صفحه اختصاصی خود حذف کرد اما بعد از آن چند پیان دیگر یا چاشنی تهدید! در صفحه حژخود قرار داد و برای آنها که به حواشی استوری جنجالی او دامن می زدند خط و نشان هم کشید!

افشانی که در دبی به سر می‌برد، در یکی دو روز گذشته در استوری خود مطالبی که نشان‌دهنده‌ی ناراحتی از این حاشیه است منتشر کرده است، از جمله فیلمی سلفی از خود با عنوان «حاشیه» و عبارت «اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید»، می‌گوید: «شبتون به خیر بشه. گفتم بیام یه جای خلوت کسی نباشه درگوشتون یواشکی یه چیزی بگم. عزاداریهاتون قبول، خیلی».

او در استوری دیگری، جمله‌ای را به اشتراک گذاشته است که به نظر او بسیار تاثیرگذار است: «دردی که انسان را به سکوت وامیدارد سنگین‌تر از دردی‌ست که انسان را به فریاد وامی‌دارد! و انسانها فقط به فریاد هم می‌رسند نه به سکوت هم».

البته بعد از اینکه استوری جنجالی معروف در صفحات مجازی حسابی سر و صدا به پا کرد، محسن افشانی از پیگیری شکایت خود خبر داد و گفت که تا به نتیجه نرسیدن آن پاسخی نمی دهد. افشانی در این خصوص گفت: «من شکایت خود را جاری کرده ام و نتیجه آن رابه زودی منتقل خواهم کرد»

افشانی در این چند وقت اخیر بازیگر چندان جنجالی نبوده است و مشخص نیست هدف او از استوری جنجالی چه بوده است. با این حال به نظر می رسد دست کم برای چند ماه افشانی باید قید حضور در سریال های سیما را بزند. چرا که حراست این سازمان نشان داده از کوچکترین حاشیه هنرمندان و بازیگران نمی گذرد. آنها با نظارت شدید بر فضای مجازی هنرمندان، چنانچه محتوای غیر متعارف و تعریف نشده در چارچوب صدا وسیما را رصد کنند، تا مدتی محرومیت و ممنوع التصویری را برای آن هنرمند در نظر خواهند گرفت.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آیا استوری جنجالی محسن افشانی را ممنوع التصویر می کند؟!

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی