مطالب جذاب از سراسر وب :

آیا طارمی با سحر قریشی ازدواج کرده است؟

همزمان با انتشار خبر ازدواج مهدی طارمی، مصاحبه ای از سحر قریشی؛ بازیگر سینما و تلویزیون، باعث شد تا خیلی ها گمان کنند که طارمی با سحر قریشی ازدواج کرده است! همسر سابق قریشی، امید علومی؛ خواننده و آهنگساز بود که ظاهرا زندگی کردنآنها از مرحله نامزدی، فراتر نرفت!

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

آیا طارمی با سحر قریشی ازدواج کرده است؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

فرهنگی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

توئیت عاشقانه مهدی طارمی در ۲۴ ساعت گذشته خیلی بازتاب داشته و حالا همشهری‌اش لو داده انگار قرار است طارمی را زین پس آقا داماد صدایش کنند.
طارمی نوشت: «یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی است که آنها را عاشقانه می بیند!» این توئیت حسابی سوژه شد و کلی برایش نوشتند آقای سر به هوا، حتما خیریتی تو توئیتش بوده است.
حسین ماهینی، همشهری و صمیمی ترین دوست فوتبالی مهدی برایش کامنت گذاشته است: «سی خاطر دومادمون، عروس دوس می داریم.»
احتمالا با پایان مراسم عزاداری محرم و صفر، پرسپولیسی ها جشن دامادی مهدی طارمی را در پیش دارند! دامادی که البته با کارهایش کم کار دست شان نداده!

ازدواج طارمی و سحر قریشی
ازدواج طارمی و سحر قریشی

اما همزمان با انتشار خبر ازدواج مهدی طارمی، یک مصاحبه از سحر قریشی؛ بازیگر سینما و تلویزیون، باعث شد تا خیلی ها گمان کنند که طارمی با سحر قریشی ازدواج کرده است! همسر سابق قریشی، امید علومی؛ خواننده و آهنگساز بود که ظاهرا زندگی کردنآنها از مرحله نامزدی، فراتر نرفت!

سحر قریشی در واکنش به خبری مبنی بر این که وی قرار است با یکی از بازیکنان سرشناس در لیگ برتر ازدواج کند گفته است:
اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده)  فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این حرف ها زیاد می زنند. ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می کنم و نه تکذیب؛ چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم!

این پست توسط بخش فرهنگی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آیا طارمی با سحر قریشی ازدواج کرده است؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی