مطالب جذاب از سراسر وب :

loading…


loading…


آیا مسکن مهر های سراسر کشور تخلیه می شوند؟

بر طبق گفته های محسن رضایی؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه ستاد مدیریت بحران استان کرمانشاه، ۳۰ هزار واحد در زلزله آسیب دیده و ۱۵ هزار واحد آن تخریب کامل شده است. اگر برای ساخت هر واحد حداقل ۳۰ میلیون تومان در نظر گرفته شود ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار در این زمینه نیاز است!

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

آیا مسکن مهر های سراسر کشور تخلیه می شوند؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

زلزله ۷/۳ ریشتری کرمانشاه، تا کنون خرابی های زیادی را به بار آورده است. بر طبق آمار بیش از ۴۰۰ نفر در این زلزله جان خود را از دست داده اند و بیش از ۷هزار نفر هم مجروح شده اند.

به طور حتم بعد از چند روز که پس لرزه ها متوقف شوند و مجروحین و آسیب دیده ها درمان پیدا کنند، نوبت به رسیدگی ویرانی های ناشی از زلزله خواهد رسید. جایی که آمارها فاجعه بارتر هم می شوند.

بر طبق گفته های محسن رضایی؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه ستاد مدیریت بحران استان کرمانشاه،  ۳۰ هزار واحد در زلزله آسیب دیده و ۱۵ هزار واحد آن تخریب کامل شده است. اگر برای ساخت هر واحد حداقل ۳۰ میلیون تومان در نظر گرفته شود ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار در این زمینه نیاز است!

بیشتر خرابی های ناشی از این زلزله بزرگ در شهرهایی ست که مجروحان و کشته های زیادی داده اند، یعنی سرپل ذهاب و قصر شیرین. آنچه مشهود است خانه ها و آپارتمان هایی که در قالب «مسکن مهر» ساخته شده و در اختیار مردم قرار گرفته بیشترین خسارت ها را متحمل شده اند. آپارتمان هایی بی کیفیت که با مصالح بسیار ارزان و طراحی و نظارت های سهل انگارانه ساخته شدند.

حالا از گوشه و کنار توصیه هایی می شود برای ترک کردن و تخلیه این خانه ها! امروز (سه شنبه ۲۳ آبان) برخی روزنامه های صبح از قول کارشناسان با انتقاد از طرح های مسکن مهر در سراسر کشور، به ساکنین این خانه ها هشدار داده اند. باید دید آیا این فاجعه انسانی باعث متوقف شدن چنین طرح هایی در کشور خواهد شد یا خیر.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آیا مسکن مهر های سراسر کشور تخلیه می شوند؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی