مطالب جذاب از سراسر وب :

آیا وحید هاشمیان مدیرعامل پرسپولیس می شود؟

چند روزی است که برخی خبرگزاری ها از احتمال حضور مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان در راس باشگاه خبر می دهند. این دو البته در حال حاضر مشغول گذراندن دوره های مربیگری در کشور آلمان هستند

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

آیا وحید هاشمیان مدیرعامل پرسپولیس می شود؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به دلیل قانون منع به کارگیری «بازنشسته ها» در ارگان های دولتی، از سمت خود استعفا داد تا حمیدرضا گرشاسبی؛ عضو هیات مدیره باشگاه، با تصمیم وزیر ورزش سمت سرپرستی را برعهده بگیرد.

موعد بازنشستگی علی اکبر طاهری البته مدتها قبل به سر آمده بود اما با وی با استفاده از برخی تبصره ها در پست خود باقی مانده بود.

حالا اما صحبت از به کارگیری نیروهای جوان و تحصیل کرده در مدیریت باشگاه پرسپولیس است. چند روزی است که برخی خبرگزاری ها از احتمال حضور مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان در راس باشگاه خبر می دهند. این دو البته در حال حاضر مشغول گذراندن دوره های مربیگری در کشور آلمان هستند و با تیم های پایه چند باشگاه فعالیت خود را به عنوان مربی پی می گیرند.

امروز ( 1 آذر ماه) در تماس یک خبرگزاری با وحید هاشمیان؛ وی خبر مذاکراتش با باشگاه پرسپولیس را تکذیب نکرد و از دادن پاسخ صریح نسبت به این موضوع طفره رفت تا احتمال اضافه شدن او به کادر مدیریتی پرسپولیس افزایش یابد.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آیا وحید هاشمیان مدیرعامل پرسپولیس می شود؟

استفاده كافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی