مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

اعتیاد به مواد روان گردان منجر به فاجعه‌ خونین شد

زن جوانی که به همسر معتاد خود فرصت دوباره برای ترک اعتیاد داده بود به طرز عجیبی به قتل رسید.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

اعتیاد به مواد روان گردان منجر به فاجعه‌ خونین شد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار حوادث

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

زن جوانی که به همسر معتاد خود فرصت دوباره برای ترک اعتیاد داده بود به طرز عجیبی به قتل رسید.

 

راز

راز سرنوشت تلخ زن جوان

نسترن ۲۵ ساله در مقابل قاضی دادگاه خانواده گفت: در ۱۵ سالگی در حالی که هیچ شناختی از همسرم نداشتم پای سفره عقد نشستم آن روزها در دوران نوجوانی قرار داشتم و چیزی از زندگی مشترک نمی فهمیدم مدتی بعد از آن که زندگی زیر یک سقف را با مهران آغاز کردم متوجه رفتارهای عجیب و غریب و اعتیاد او شدم، اما کاری از دستم ساخته نبود و نمی دانستم با این مشکل چگونه مواجه شوم در حالی که دخترم به دنیا آمده بود این موضوع را از خانواده ام پنهان کردم ولی شرایط مهران هر روز بدتر می شد. او شب ها در حالی که حالت طبیعی درستی نداشت دیر به منزل می آمد و اعتراض های مرا تنها با فحاشی و به کار بردن کلمات رکیک پاسخ می داد. چند روز قبل هم او مرا با ۲ فرزندم از منزل بیرون کرد اما باز هم به خاطر فرزندانم به خانه بازگشتم ولی دیگر امنیت جانی ندارم و می خواهم قانون درباره او حکم کند… این در حالی بود که زن جوان باز هم با وساطت بزرگ ترهای فامیل و پس از آن که همسرش عنوان کرد رفتارهای خشن را دیگر تکرار نمی کند از شکایت خود صرف نظر کرد و به منزلش بازگشت.

زن جوان چگونه به قتل رسید

هنوز ۳ ماه از این ماجرا نگذشته بود که نسترن دوباره به دلیل ادامه رفتارهای خشونت آمیز شوهرش از وی شکایت کرد. او این بار در حالی که پدر پیرش کنارش ایستاده بود و فرزند خردسالش را نیز در آغوش می فشرد به قاضی دادگاه خانواده گفت: با آن که چند ماه قبل از همسرم گذشت کردم، اما اعتیاد مهران به مواد روان گردان به شدت او را نسبت به من دچار سوءظن و بدبینی کرده است به طوری که مرا با کمربند و زنجیر مجروح می کند و حتی حاضر نیست اعتیادش را ترک کند به همین خاطر من در دو راهی تردید قرار گرفته ام و نمی دانم چگونه باید از این وضعیت رهایی یابم. نسترن بازهم به خاطر ۲ فرزندش فرصت دیگری به همسرش داد شاید او رفتار خود را اصلاح و اعتیادش را ترک کند. او دوباره با اعلام گذشت از شکایت خود به منزلش بازگشت اما هنوز بیشتر از یک ماه از این ماجرا نگذشته بود که ماموران انتظامی جسد نسترن را در حالی که توسط شوهرش به طرز فجیعی به قتل رسیده بود در منزل مسکونی اش پیدا کردند. این در حالی بود که همسر او نیز چند ساعت بعد و در یک حالت غیرعادی خودکشی  کرد. با گزارش این ماجرا به ماموران آگاهی بازپرس ویژه قتل همراه تیمی از ماموران آگاهی راهی محل جنایت شدند تا تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کنند.

این پست توسط بخش اخبار حوادث مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

اعتیاد به مواد روان گردان منجر به فاجعه‌ خونین شد

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی