مطالب جذاب از سراسر وب :

افشاگری بانوی موتورسوار از درخواست عجیب نیکی کریمی!

بهناز شفیعی؛ بانوی موتورسوار، در فيلم «آذر» به نيكي‌كريمي آموزش موتورسواري داد و در چند سكانس نيز به عنوان بدلكار ايفاي نقش كرد. نقشی که ظاهرا به خواست نیکی کریمی قرار نبود کسی از آن اطلاع پیدا کند!

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

افشاگری بانوی موتورسوار از درخواست عجیب نیکی کریمی!

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

فیلم آذر، جدیدترین فیلمی است که نیکی کریمی در آن به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر سینما یکی از سرمایه گذاران این فیلم نیز هست. چندی قبل عکسی از نیکی کریمی در فضای مجازی منتشر شد که او را در کنار بهناز شفیعی نشان می داد.

بهناز شفيعي؛ يكي از چهره‌هاي سرشناس در موتورسواري زنان است. مدت‌هاست علاوه بر فعاليت در اين رشته، تلاش مي‌كند موتورسواري زنان را گسترش دهد و با آموزش به ديگران به كشف چهره‌هاي جديد كمك كند. دختر موتورسوار ايراني، يكي از افرادي است كه مشعل المپيك 2018 را حمل خواهد كرد. افتخاري كه نصيب او و چند ايراني ديگر از جمله بهرام رادان شده است.

شفيعي فعاليت‌هاي ديگري نيز دارد؛ به عنوان مثال او در فيلم «آذر»، به نيكي‌كريمي آموزش موتورسواري داد و در چند سكانس نيز به عنوان بدلكار ايفاي نقش كرد. نقشی که ظاهرا به خواست نیکی کریمی قرار نبود کسی از آن اطلاع پیدا کند!

نیکی کریمی و بهناز شفیعی
نیکی کریمی و بهناز شفیعی

يكي از فعاليت‌هاي شما در ماه‌هاي اخير، آموزش موتورسواري به نيكي كريمي براي حضور در فيلم «آذر» بود. اتفاقي كه بازتاب فراواني در فضاي مجازي داشت. كمي از حال و هواي اين فيلم بگوييد.

فيلم سينمايي «آذر» در حال اكران است. من از نيكي كريمي گله زيادي دارم. قرار بود براي اكران اين فيلم از عوامل دعوت شود اما من را دعوت نكردند. حتي نيكي كريمي در پيج اينستاگرامي خود، تيزرهاي اين فيلم را گذاشت اما مربي و بدلكار را معرفي نكرد. حامي مالي اين فيلم شركتي به نام انرژي موتور بود و از آنجايي كه من با اين شركت همكاري مي‌كنم، تمام آموزش‌هاي موتورسواري و بدلكاري بر عهده من بود اما در نهايت نه براي جشنواره از من دعوت شد و نه دستمزدم را پرداخت كردند.

با تهيه‌كننده صحبت نكرديد كه دستمزد شما را پرداخت كنند؟ به هرحال شما از توانايي‌هاي خودتان براي توليد اين فيلم استفاده كرده‌ايد و درست نيست حق‌الزحمه‌تان پرداخت نشود.

به مدير توليد زنگ زدم. آن‌ها گفتند ما هزينه‌ها را پرداخت كرده‌ايم؛ به نيكي كريمي زنگ بزنيد. به او زنگ زدم اما نتوانستم به نتيجه‌اي برسم. همين موضوع سبب شد در يك فيلم سينمايي ديگر بازي كنم كه نقش خودم را در آن فيلم دارم و بدلكار يا مربي شخص ديگري نيستم. تجربه تلخي كه از اين فيلم داشتم، سبب شد تا قيد همكاري با ديگر بازيگران را بزنم و خودم بازي كنم.

با نيكي كريمي در اين باره صحبت نكرديد؟ آن‌طور كه در فيلم‌ها مشخص است، رابطه خوبي با او داشتيد.

يك مدت من را در اينستاگرام بلاك كرده بودند و پس از مدتي آنبلاك كردند. هيچ پاسخي به من ندادند اما فكر مي‌كنم از اينكه گفته بودم من بدلكار او هستم ناراحت شده زيرا گفته بود اين موضوع را به هيچ‌كس نگويم. اينكه چرا بايد دروغ بگويم را نمي‌دانم اما تمام جذابيت فيلم «آذر» براي من اين بود كه خودم متولد آذر هستم. اين فيلم در آذرساخته و در همين ماه نيز اكران شد. به همين دليل من قبول كردم كه به عوامل اين فيلم كمك كنم اما در آخر هيچ نتيجه‌اي براي من نداشت.ضمن اینکه نیکی کریمی از من خواسته بودکه به کسی نگویم بدلکار او هستم تا فکر کنند خودش موتورسواری کرده.

اميدواريم در آذر سال آينده دستمزدتان را بدهند.

پول نمي‌خواهم ولي از نظر حرفه‌اي بايد مرا دعوت مي‌كردند كه در اكران حضور داشته باشم يا به عنوان مربي و بدلكار معرفي مي‌شدم اما اين اتفاق رخ نداد. انتظار داشتم در تبليغاتي كه براي اين فيلم‌ها انجام مي‌شود، نام من را نيز ذكر كنند اما در عمل اين اتفاق رخ نداد.

از اين موضوع بگذريم. وضعيت موتورسواري بانوان در ايران همچنان مشخص نيست. اين رشته هنوز نتوانسته جذابيت كافي را براي آن‌ها كه به دنبال حضور در آن هستند ايجاد كند. ضمن اينكه امكانات مناسب براي موتورسواري بانوان نيز فراهم نيست. برنامه‌اي براي حل اين مشكلات نداريد؟

من ساكت نمي‌نشينم و پس از دوره‌هايي كه در آمريكا گذراندم، انتظار داشتم فدراسيون كارهاي مرا تحسين كند اما در عمل جلسه‌اي ترتيب دادند كه منجر به قطع همكاري من با فدراسيون شد. من مي‌خواهم در مسابقات بين‌المللي حضور پيدا كنم اما نياز به لايسنس دارم. اين لايسنس را بايد فدراسيون كشوري كه هر ورزشكار در آن زندگي مي‌كند صادر كند اما از آنجايي كه فدراسيون ايران اين كار را نمي‌كند، مجبورم به كشور ديگري بروم و از آنجا لايسنس بگيرم.

  • منبع: سى و يك نما

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

افشاگری بانوی موتورسوار از درخواست عجیب نیکی کریمی!

استفاده كافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی