مطالب جذاب از سراسر وب :

بازیگر ترکیه ای نقش «گوزل»، بدون حجاب در ایران!

چندی است که ورود برخی از بازیگران خارجی از کشورهای هند و ترکیه در ایران خبرساز شده است. برخی معتقدند آنها برای بست قرارداد برای بازی در پروژه های داخلی به ایران سفر می کنند. در آخرین مورد سفر «نورگل یشیلچای» به ایران خبرساز شده است

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

بازیگر ترکیه ای نقش «گوزل»، بدون حجاب در ایران!

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

نورگل یشیلچای بازیگر ۴۱ ساله ترکیه ای چندی پیش به ایران سفر کرده است.نورگل یشیلچای بازیگر معروف ترکیه ای این روزها به یکی از سوژه های خاص رسانه ها تبدیل شده است و اخبار ضد و نقیضی از حضور او در ایران به گوش میرسد.
چندی پیش با انتشار خبر حضور بازیگر معروف ترکیه ای در یک فیلم ایرانی خبرهای مربوط به نورگل یشیلچای به صدر اخبار رسانه ها آمد
و با وجود تکذیب شدن این خبر ، این بازیگر معروف ترکیه ای تصاویری از هتل عباسی اصفهان منتشر کرد که حضور او را در ایران در هاله ای از ابهام فرو برد.

نورگل تحصیلات خود را هم در لیسانس تئاتر و سینما به پایان رسانده و فارغ التحصیل شده است. وی اولین کار هنری خود را در نمایشنامه هملت شروع کرد که تا اندازه زیادی در زندگی کردنهنری او نقش داشت.

نورگل یسیلکی یکی از هنرپیشه های محبوب و مشهور در کشور ترکیه می باشد که تحصیلات خود را هم در همین زمینه به پایان رسانده و فارغ التحصیل شده است. وی اولین کار هنری خود را در نمایشنامه هملت شروع کرد که تا اندازه زیادی در زندگی کردنهنری او نقش داشت.

نورگل یسیلکای در سریال های Paramparça / Cinayet / Candan / Sultan / Sensiz Olmaz / AşkveCeza / Ezo Gelin Belalı Baldız / Melekler Adası / Asmalı Konak / Deniz / İkinci Bahar به ایفای نقش پرداخته است. نورگل را در ایران با نقش گوزل در سریال گوزل می شناسند.

نورگل یشیلچای در ایران!
نورگل یشیلچای در ایران!

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

بازیگر ترکیه ای نقش «گوزل»، بدون حجاب در ایران!

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی