مطالب جذاب از سراسر وب :

بهداد سلیمی: وزنه‌برداری خیلی کثیف است+واکنش اینستاگرامی همسرش

بهداد سلیمی از احتمال خداحافظی‌اش از دنیای قهرمانی خبر داد.در شرایطی که بامداد امروز (چهارشنبه) بهداد سلیمی بار دیگر با ناداوری هیئت ژوری دستش از مدال نقره جهان کوتاه ماند و این حرکت حتی با اعتراض وی، فدراسیون و حتی تماشاگران حاضر در سالن همراه شد، این وزنه‌بردار از خداحافظی احتمالی‌اش از دنیای قهرمانی خبر داد.

بهداد سلیمی بعد از رای به شکست هیات ژوری و باختش گفت: وزنه‌برداری خیلی کثیف است و حرفی برای گفتن ندارم. این بار دوم است و نمی‌دانم دیگر چه کاری باید انجام دهم.
وی افزود: فعلاً تصمیم من این است که دیگر وزنه‌برداری را با این شرایط کنار بگذارم. البته باید به تهران بیایم و بیشتر در این خصوص فکر و مشورت کنم، اما در شرایط فعلی تصمیم من این است که دیگر روی تخته نروم.

پس از این اتفاق، همسر بهداد سلیمی در صفحه اینستاگرام خود متنی نوشت و به این ماجرا واكنش نشان داد.

نامردی و حق کشی حق الناس هست پس. پس اگر به عدالت حکمی صادر نشده حق الناس پایمال می شه و وای به حال فردی که حق الناس گردنش باشه. و دوباره دوباره و دوباره ….بهداد  عزیزیم چیزی از ارزشت برای مردم و خانواده ات کم نشده می دونم چی کشیدی تا بیای و حقت رو بگیری . دیگه نمی دونم چه جوری آرومت کنم.چجوری بهت روحیه بدم. امید بدم که بازم بیان و اینقدر راحت وزنه ای را که با فوتت رو هوا می بری ازت بگیرن.

خدا خودش کمک کنه و لعنت به ورزشی که خیلی راحت حق خوری باشه و در آخر مدال نقره برادر عزیزم مبارکش باشه. ما به فال نیک می گیریم و شاید قسمت شمایی که چند سال به ناحق از ورزش دور بودی بوده. زنده باد ایران زنده باد بهداد.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی