مطالب جذاب از سراسر وب :

بیوگرافی و عکس های مرجان محتشم مهمان امشب دورهمی

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد بیوگرافی و عکس های مرجان محتشم مهمان امشب دورهمی ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی چهره ها مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید . ...

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

بیوگرافی و عکس های مرجان محتشم مهمان امشب دورهمی

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

چهره ها

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

مرجان محتشم مهمان امشب دورهمی

مرجان محتشم در ۱۳ اسفند ۱۳۴۸  به دنیا آمده است ؛ او بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. اولین سریال تلویزیونی که مرجان محتشم در آن به نقش آفرینی پرداخته است سریال  بهشت گمشده به کارگردانی اسماعیل میهن‌دوست می باشد.

 

مرجان محتشم
مرجان محتشم

 

 

آیا مرجان محتشم ممنوع التصویر شده بود ؟

مرجان محتشم در خصوص کم‌کاری خود می‌گوید:من در اوج دوران بازیگری ام هم بارها عنوان کرده بودم که بازیگری نیستم که تنها ماندن در عرصه بازیگری را سرلوحه اهدافم قرار دهم و بخواهم به هر قیمتی بازی کنم.

متأسفانه برخی از بازیگران با تن دادن به روابط نا مشروع برای خود جایگاهی در سینما دست و پا می‌کنند. کاری که من حاضر شدم به قیمت حذف شدنم از عرصه بازیگری به آن تن ندهم. مرجان محتشم می‌افزاید: متأسفانه برخی از بازیگران هستند که برای محبوبیت کاذب و بودن در عرصه این بی‌اخلاقی‌ها را بدون در نظر گرفتن نقش خدا در زندگی به جان می‌خرند.

 

بیماری مرجان محتشم چه بود ؟

مرجان محتشم سال ۱۳۹۱ با یک بیماری سخت دست و پنجه نرم می‌کرد و در حالی که در تأمین هزینه‌های درمان خود با مشکل مواجه شده بود گفته: من حتی در حال حاضر از داشتن یک دفترچه بیمه هم محروم هستم و در حال حاضر تنها با طراحی داخلی ساختمان امرار معاش می‌کنم.

لیست فیلم ها وسریال ها ی مرجان محتشم  :

مرجان محتشم در دوفیلم تلویزیونی به نام ستاره من و نامادری بازی کرده است ؛ سریال های تلویزیونی مرجان محتشم عبارتند از : بهشت گم‌شده ,فکر پلید ,پس از باران, ریحانه و پرواز در حباب.

 

این پست توسط بخش چهره ها مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

بیوگرافی و عکس های مرجان محتشم مهمان امشب دورهمی

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی