مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

تلاش مجدد مهران مدیری بعد از جواب رد منصوریان برای حضور در دورهمی

سرمربی سابق تیم استقلال که پس از جدایی‌اش از این تیم حاضر نشد هرگز در خصوص آن و مسائل پیرامونش صحبت کند و به همین دلیل دعوت هیچ برنامه‌ای را قبول نکرد، اخیرا نیز مورد توجه دست اندرکاران برنامه دور همی قرار گرفت که حاضر به حضور در این برنامه نشد.

سرمربی سابق تیم استقلال که پس از جدایی‌اش از این تیم حاضر نشد هرگز در خصوص آن و مسائل پیرامونش صحبت کند و به همین دلیل دعوت هیچ برنامه‌ای را قبول نکرد، اخیرا نیز مورد توجه دست اندرکاران برنامه دور همی قرار گرفت که حاضر به حضور در این برنامه نشد.

منصوریان که همچنان علاقه‌ای به صحبت در خصوص مسائل مربوط به استقلال و پشت پرده های این باشگاه و مشکلاتی که منجر به جدایی وی از این باشگاه شد صحبت کند، دعوت برنامه دور همی را رد کرد تا ناچار نشود مقابل مهران مدیری در خصوص پشت پرده‌های استقلال و مسائلی که منجر به جدایی‌اش از این تیم صحبت کند.

اما در حالیکه خبر می رسد منصوریان دعوت برای حضور در دورهمی رد کرده، مهران مدیری و تیمش همراهش همچنان در تلاش هستند سرمربی سابق آبی های تهران را به برنامه دعوت کنند.

با توجه به حواشی زیادی که منصوریان در استقلال داشت حضور وی در برنامه مخاطبین زیادی را پای تلویزیون خواهد کشاند. باید دید آیا مدیری موفق می شود بالاخره منصوریان را به برنامه اش دعوت کند یا خیر؟

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی