جلسه فوری شورای شهر به خاطر پلاسکو

اوضاع نابسامان کسبه پلاسکو که پس از گذشت۸ماه از فرو ریختن ساختمان هنوز هم در بلاتکلیفی مطلق بسر می برند موجب شده که اعضای هیأت مدیره ساختمان برای مشخص شدن وضعیت محل کسب و کارشان هر روز به ارگانها و نهادهای مختلف سر بزنند.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

جلسه فوری شورای شهر به خاطر پلاسکو

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

* سید امید صادقی

پس از جلسات متعدد با مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان و عدم حصول نتیجه مورد انتظار، جلساتی نیز میان اعضای هیأت مدیره ساختمان پلاسکو با چندین نماینده مجلس از جمله دکتر کواکبیان که بیش از سایر نماینده ها پیگیر وضعیت پلاسکو بوده برگزار شده و اخیرا نیز با پیگیری و تلاش یکی از مربیان و پیشکسوتان فوتبال ایران که تمایلی نداشت نامش مطرح شود ارتباطاتی با اعضای شورای شهر تهران برقرار شده و نامه نگاریهایی نیز صورت گرفته است و جالب اینکه اعضای شورای شهر به فاصله ۴۸ساعت از ابلاغ نامه اعضای پلاسکو تصمیم دارند عصر امروز در جلسه ای فوری به ریاست محسن هاشمی مشکلات کسبه پلاسکو و راهکارهایی که بتوان در کوتاه ترین زمان بیشترین کمک را در جهت بازسازی دوباره آن ساختمان معروف ارائه کرد مورد بررسی قرار دهند.

شورای شهر تهران تصمیم دارد در اولین روزهای کاری خود با عزم جدی بحث پیگیری ساختمان پلاسکو را به سرانجام برساند تا چندین هزار نفر کسبه و افرادی که از آن محل امرار معاش می کردند هر چه زودتر از بلاتکلیفی خارج شوند.
ضمنا در این باره مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان به کسبه قول داده که بنیاد به عنوان مالک ساختمان در مدت دو سال ساختمان تجاری پلاسکو را با بهترین امکانات و ابزار استاندارد بسازد و تحویل کسبه دهد.
شما مخاطبان سایت کولاک می توانید اخبار تکمیلی در خصوص نتایج جلسه شورای شهر و جدیدترین تصمیم گیریها درباره پلاسکو را از طریق کولاک پیگیری کنید.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

جلسه فوری شورای شهر به خاطر پلاسکو

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

مطالب جذاب از سراسر وب :

loading…


loading…


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی
-> <----------------------------------------------------------------------------------------------------->