مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

جواب آزاده نامداری به متلک سنگین الهام صفوی زاده!

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

جواب آزاده نامداری به متلک سنگین الهام صفوی زاده!

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

چهره ها

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

الهام صفوی زاده پس از کنار گذاشتن پوشش چادرش، با واکنش ها و تهمت های مختلفی رو به رو شد. چرا که برخی از مردم به او می گفتند تو سال ها با پوششت ما را فریب داده ای و … . او با حضور در یک رسانه فارسی زبان به سوالات مردم پاسخ داد و در لابه لای صحبت هایش کنایه ای هم به آزاده نامداری زد.
صفوی زاده در مصاحبه با یک رسانه فارسی زبان, اظهار داشت: «من خودم چادرم را کنار گذاشتم, باد نوزید, طوفان نیامد, شن نبرد…» که از این سخنان وی تنها میتوان, حدس زد که کنایه اش به ماجرای آزاده نامداری بوده است.

آزاده نامداری در یادداشتی در صفحه شخصی اش نوشت:

«به پستهای قبلی دیگران و خودم نگاه میکنم،پربود ازغذاهای رنگی،ساده اما باسلیقه،سفر حتی تاهمین طالقان،لحظه های خوش حتی در حد خوردن چایی..،اماالان پستها مدتی است پراست ازاعتراض،ناله،یأس،فریاد یاشاید مثل من بهت،….

ترجیح میدهم نگاه کنم و دردلم افسوس بخورم،من آدم پرشوری بودم به عنوان یک شهروند نظرم رامیدادم همیشه،سکوت مرام من نبود،اما این روزها دوستانی که دم از تحمل عقیده ی مخالف میزنند،ومنتظر ایران آباد وآزادند خشمگین به صفحه ها حمله میکنند،توهین میکنند،قضاوت میکنند،ومن مانده ام که چطور قرار است ازسرزمینی پرازامنیت وصلح حرف بزنیم وقتی در کوچکترین مسائل زندگی هم دخالت میکنیم.

از روی ظاهر قضاوت میکنیم وهم رامیرنجانیم،قبول دلگیریم اما ازهم؟؟؟این همه علیه هم مصاحبه کردن،این همه پاسخ دادن به همه بابت جزئی ترین مسائل زندگیمان؟میدانید چقدر آدم تقلبی لباس موجه پوشیده و دم از حقیقت میزند؟میدانید.ماکجا ایستاده ایم؟کجامیرویم؟به موج سواران این آب گل آلود اندیشیده اید؟
گویی باید صبر کرد،کتاب خواند،دعاکرد،ساکت بود ودلمان را به کودکانی خوش کنیم که در دل از آینده آنها بی خبریم.

نه،این حق ما نبود.مادهه ی شصتی ها در هر سختی واندوهی بودیم بالارفتیم پایین آمدیم اما صاحب عقیده بودیم،نه این حق ما نبود…»

این پست توسط بخش چهره ها مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

جواب آزاده نامداری به متلک سنگین الهام صفوی زاده!

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

 

 

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال