مطالب جذاب از سراسر وب :

زمان اکران فیلم توقیفی «عصبانی نیستم» مشخص شد

این سومین بار است که قرارداد اکران «عصبانی نیستم» در شورای صنفی اکران ثبت می‌شود و باید دید آیا این فیلم رنگ پرده را خواهد دید یا مانند دو بار قبل، این مسیر قانونی قطع و این تلاش باطل خواهد شد

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

زمان اکران فیلم توقیفی «عصبانی نیستم» مشخص شد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

قرارداد اکران فیلم «عصبانی نیستم» (رضا درمیشیان) سرانجام امروز ثبت شد و گفته شده که اکرانش از بیست‌ونهم آذر در یک گروه آزاد سینمایی آغاز می‌شود. این سومین بار است که قرارداد اکران «عصبانی نیستم» در شورای صنفی اکران ثبت می‌شود و باید دید آیا این فیلم رنگ پرده را خواهد دید یا مانند دو بار قبل، این مسیر قانونی قطع و این تلاش باطل خواهد شد.

در دو بار قبل، برخی عوامل شرایطی ایجاد کردند که این فیلم با وجود داشتن پروانه نمایش و ثبت قرارداد اکران، نتواند به نمایش عمومی درآید. این بار، پس از جنجال تبلیغاتی «رفع توقیف»، و در پی اکران بی‌جنجال «خانه دختر»، نمایش قانونی این فیلم، همچنین «آشغال‌‌های دوست‌داشتنی» (محسن امیریوسفی) و «خانه پدری» (کیانوش عیاری) آزمونی تعیین‌کننده و حیاتی برای سینمای ایران و سازمان سینمایی است.

برای سینمای ایران که ببیند تا چه حد می‌تواند به متولیان قانونی سینما و مجوزهای آن‌ها اعتماد کند، و برای سازمان سینمایی تا نشان دهد چه‌گونه می‌خواهد تصمیم‌هایش را اجرا و از سینماگرانی که دل به اجرای قانون بسته‌اند حمایت کند.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

زمان اکران فیلم توقیفی «عصبانی نیستم» مشخص شد

استفاده كافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی