مطالب جذاب از سراسر وب :

سلفی پژمان جمشیدی با اسطوره پرسپولیس در پشت صحنه نمایش

پژمان جمشیدی علاوه بر فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی، برای حضور روی صحنه تئاتر برنامه ریزی جدی انجام داده است. فوتبالیست سابق باشگاه پرسپولیس تا کنون در چند نمایش تئاتر بازی کرده و در حال حاضر مشغول بازی در نمایش «آن سوی آینه» به کارگردانی علی سرابی است.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

سلفی پژمان جمشیدی با اسطوره پرسپولیس در پشت صحنه نمایش

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

چهره ها

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

پژمان جمشیدی علاوه بر فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی، برای حضور روی صحنه تئاتر برنامه ریزی جدی انجام داده است. فوتبالیست سابق باشگاه پرسپولیس تا کنون در چند نمایش تئاتر بازی کرده و در حال حاضر مشغول بازی در نمایش «آن سوی آینه» به کارگردانی علی سرابی است. این نمایش هرشب ساعت ٢٠/٣٠ در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می رود.

در یکی از شب های اجرا حسین کلانی، اسطوره پرسپولیسی ها مهمان این نمایش بود. جمشیدی بعد از سلفی با کلانی در صفحه اجتماعی خود نوشت:

«بعد از حضور فرشاد خان پیوس آقای گل دوشنبه شب ، امشب اجرامون مفتخر بود به حضور یکی از ماندگارهای تاریخ فوتبال ایران.مهندس حسین کلانی عزیز.از اون دست پرسپولیسی هایی که آدم افتخار میکنه پیراهنشون رو بعد حضورشون ، به تن کرده. خوش اومدین جناب کلانی دوست داشتنی»

این پست توسط بخش چهره ها مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

سلفی پژمان جمشیدی با اسطوره پرسپولیس در پشت صحنه نمایش

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی