مطالب جذاب از سراسر وب :

سومین نه، این چهارمین ازدواج ناصر محمدخانی است!

بر خلاف تصور خیلی ها ازدواج اخیر ناصر محمدخانی؛ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، سومین ازدواج او نیست بلکه چهارمین ازدواج اوست! ماجرا به سال قبل باز می گردد که شکایت بین ناصر محمدخانی و یک زن دوباره نام این پیشکسوت را بر سر زبان ها انداخت

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

سومین نه، این چهارمین ازدواج ناصر محمدخانی است!

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

بر خلاف تصور خیلی ها ازدواج اخیر ناصر محمدخانی؛ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، سومین ازدواج او نیست بلکه چهارمین ازدواج اوست! ماجرا به سال قبل باز می گردد که شکایت بین ناصر محمدخانی و یک زن دوباره نام این پیشکسوت را بر سر زبان ها انداخت. این ماجرا البته ابتدا با «گروگانگیری» در رسانه ها سر و صدا کرد اما اصل ماجرا مساله ای بود که خواهر زن صیغه ای ناصر محمدخانی در یم مصاحبه عنوان کرد:

چند ماه قبل قاضی شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران، در خصوص این اتفاق اعلام کرد که ماجرا اختلاف خانوادگی بوده است.
اما اين اختلافات چه بود و از كجا شروع شد و چه اتفاقي افتاد كه به دادسرا و اداره يازدهم پليس آگاهي تهران كشيده شد؟ خواهر همسر محمدخانی از آشنايي آنها مي‌گويد و اتفاقي كه چند روز پيش رخ داد:


«ماجراي گروگانگيري چه بود؟ واقعا دامادتان را به‌خاطر گرفتن چك و سند خانه ربوديد؟

اصلا گروگانگيري در كار نبود. ما مدت‌ها به‌دنبال ناصر مي‌گشتيم حتي ما در اداره آگاهي گم شدن او را اعلام كرديم و پرونده تشكيل داديم. من چند‌ماه پيش كه ناصر به پول احتياج داشت 35ميليون تومان به او دادم. او هم در ازاي آن 7چك 5ميليوني داد. تا قبل از اينكه ناپديد شود، 3فقره از چك‌ها پاس شد اما وقتي ناپديد شد، چك هم برگشت خورد.


بارها برايش پيام فرستادم كه سر قولش بماند و پولي را كه قرض گرفته پس بدهد. اما مي‌گفت كه چون در بانك شعبه پلاسكو حساب داشته و به‌خاطر حادثه پلاسكو، مداركش گم شده فعلا نمي‌تواند پولي به من بدهد تا اينكه حدود يك‌ماه پيش ناپديد شد. تا اينكه سه‌شنبه هفته گذشته باخبر شديم قرار است از ايلام با هواپيما به تهران برگردد.

براي همين آن روز راهي فرودگاه شديم ولي هر چه منتظر مانديم خبري از او نشد. در راه بازگشت به خانه بوديم كه متوجه خودروي پرايدي شديم كه ناصر داخل آن نشسته بود. چراغ زديم و خودرو توقف كرد. اينكه گفته شده ما به او حمله كرديم و ناصر و دوستش را كتك زديم، صحت ندارد و دروغ است. خودم پياده شدم و به سمت ماشين رفتم و به دامادمان گفتم كه چرا بدهي‌اش را پرداخت نمي‌كند. بعد هم خودش از ماشين پياده شد و سوار ماشين ما شد و به خانه‌اش رفتيم.


ناصر و خواهر شما چطور با هم آشنا شدند؟
حدود 6 سال پيش بود. خواهرم كه از شوهرش جدا شده بود با دو دخترش تنها زندگي مي‌كرد و با كار كردن در خانه مردم خرج زندگي‌اش را درمي‌آورد تا اينكه ناصر او را در شهر ري ديد و از همان زمان اصرار داشت كه با او ازدواج كند. راستش من از بچگي با شهلا جاهد دوست بودم و در يك محل زندگي مي‌كرديم.

براي همين هيچ‌يك از اعضاي خانواده نمي‌خواستيم كه خواهرم تن به اين وصلت بدهد. اما خواهرم مي‌گفت كه ناصر با قرآن جلو آمده و او آنقدر اصرار كرد كه خواهرم به او جواب مثبت داد. ابتدا صيغه يكساله كردند و تا 4سال تمديد شد تا اينكه بالاخره صيغه 50ساله بين‌شان خوانده شد»

عکسی از آخرین همسر ناصر محمدخانی
عکسی از آخرین همسر ناصر محمدخانی

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

سومین نه، این چهارمین ازدواج ناصر محمدخانی است!

استفاده كافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی