فردوسی پور چقدر پول می گیرد؟!

عادل فردوسی پور در تمام این سالها با برنامه۹۰بزرگ شده و حالا برای خودش طرفدارانی هم دارد که دوستش دارند و اگر فرصتی پیدا کنند بدون آنکه تیپ و قیافه فردوسی پور برایشان مهم باشد در کنارش عکس یادگاری می اندازند.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

فردوسی پور چقدر پول می گیرد؟!

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ورزشی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

*سید امید صادقی

برنامه۹۰ نام برنامه ای است که سالهای سال، دوشنبه شبهای اهالی فوتبال را غرق در انتظار و حاشیه کرده است و البته رندی عادل فردوسی پور مجری برنامه در به تصویر کشیدن آنچه عامه مردم میپسندند کاملا نقش پررنگ دارد.چون او خوب میداند که مخاطب عاشق حاشیه که بعضا تا ساعت۳بامداد از وقت خوابش میزند و پای برنامه۹۰می نشیند به دنبال دیدن حاشیه هایی است که خوراک چند روز از ذهن پریشانش را تأمین کند!

عادل در تمام این سالها با برنامه۹۰بزرگ شده و حالا برای خودش طرفدارانی هم دارد که دوستش دارند و اگر فرصتی پیدا کنند بدون آنکه تیپ و قیافه فردوسی پور برایشان مهم باشد در کنارش عکس یادگاری می اندازند.

اما بدون هیچ قضاوت و سیاه نمایی در خصوص تأثیرات حاشیه های برنامه عادل بر فوتبال پرحاشیه ایران باید اذعان کنیم که او در طول این همه سال به عنوان مجری و نفر اول برنامه ۹۰به یک روانشناس خبره تبدیل شده که خوب بلد است از نقاط ضعف آدمهای مختلف در جهت وزن دادن به برنامه اش و جذب مخاطب بیشتر بهره ببرد.

عادل فردوسی پور شاید در ظاهر، خود را علاقمند به یک فوتبال بی حاشیه و مدرن معرفی کند اما شما تصور کنید روزی بیاید که فوتبال ایران خالی از آدمهای ناشی و حاشیه های زرد شود.آنوقت حتی برنامه آموزش آشپزی هم می تواند در جذب مخاطب با برنامه عادل کورس بگذارد!

او البته به خاطر ایجاد حاشیه هایی که بعضا موقعیت شغلی فوتبالی ها را اسیر ناامنی و دردسر کرده مخالفانی هم دارد که از او و برنامه اش متنفرند اما به هر حال نمی توان پرمخاطب بودن و اقبال بالای عادل را در جذب مخاطب انکار کرد.

او در برنامه های یک ماه گذشته اش نیز مثل همیشه تولید کننده حاشیه هایی بوده که اتفاقا در برخی تحولات هم بی تأثیر نبوده است.

از برنامه مناظره ناخواسته و شاید هم برنامه ریزی شده! بین مدیرعامل، سرمربی، کاپیتان و عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گرفته تا کلید کردن به حمید رضا جهانیان مالک جدید باشگاه نفت که در مدت اندک باشگاهداری خود که چیزی کمتر از یک ماه از آن می گذرد دو بار مهمان تلفنی برنامه عادل بوده است!

و جالب اینجاست که فردوسی پور اصرار زیادی دارد که مالک باشگاه نفت باید به معلومات فوتبالی خود اضافه کند، چون هیچ شناختی از فوتبال ندارد اما با اینحال وقت نسبتا زیادی از برنامه اش را به گفتگو با او اختصاص داده تا از زبانش حرفهای مسئله دار بیرون بکشد و نشان دهد که مالک باشگاه نفت چیزی از فوتبال بلد نیست!

البته عادل اولین بارش نیست که اینچنین از عدم تسلط یک نفر برای جذابتر کردن برنامه اش سوءاستفاده می کند.او در گذشته نیز بارها سابقه گفتگو با افراد و کشاندن بحث به نقطه ای که طرف را دچار لکنت زبان کند دارد و از این حربه استفاده ابزاری می کند.شاید هم اگر یک نفر همچون مالک باشگاه نفت تسلط کافی و اشراف کامل بر مسائل و حاشیه های فوتبال داشت هرگز چیزی حدود نیم ساعت از وقت برنامه را در اختیارش نمیگذاشت تا از دل حرفهایش سوژه های تازه تولید کند!

به واقع این عادت عادل است که به سراغ حاشیه پردازیهایی برود که برنامه اش را دچار رکود و سردی نکند و قطعا اگر غیر از این بود برنامه ۹۰هم نمی توانست مخاطبانی داشته باشد که خواب شیرین خود را تا پاسی از شب با شنیدن حرفهایی از جنس حاشیه معامله کنند.

او چندی پیش هم با ایجاد بحثهای اختلاف افکن بین افتخاری،منصوریان،ملکی و رحمتی باعث شد که مناظره ای بین ارکان باشگاه استقلال بوجود آید که خروجی آن قهر و اختلاف و ایجاد فاصله بیشتر بین آنها بود.

فردوسی پور که در یک ماه اخیر نیز سوژه ای جذاب بنام حمیدرضا جهانیان پیدا کرده است در برنامه اخیر خود اقرار کرد که مالک باشگاه نفت در نوع خود یک پدیده است و لابد همین پدیده بودن باعث شد که حدود نیم ساعت از وقت برنامه به بحث در خصوص اختلاف بین حمیدرضا جهانیان و علی کریمی اختصاص داشته باشد.

به هر حال خدا روزی رسان است و هر کسی روزی خود را در حرفه ای که نسبت به آن اشراف کامل دارد جستجو می کند و حرفه عادل فردوسی پور هم لابد همین است…

به جان هم انداختن چند نفر تا حدی که خودش از فرط هیجان بگوید که دلم میخواهد کله ام را به میز بکوبم!

این شغل همیشه برای عادل هیجان داشته و قطعا درآمد حاصل از اجرای برنامه۹۰هم کم نیست.زیرا او این هنر را دارد که مردم را برای دیدن حاشیه ها و جنجالها از خواب بیخواب کند و لابد رسانه ملی هم حق و حقوق چرب و پر پیمانه ای برای چنین مجری خوش ذوقی در نظر می گیرد.

در خصوص میزان حقوق دریافتی عادل بابت اجرای برنامه ۹۰ شایعات زیادی مطرح است.بعضیها می گویند او بر اساس مدت زمان برنامه اش حق الزحمه دریافت می کند و این به معنای دریافت حقوق بر اساس گذشت دقایق است!چیزی که اگر واقعیت داشته باشد می تواند عادل را  در تیم نجومی بگیران کاپیتان کند!البته تمام اینها در حد حدس و گمان است و شاید هم او

به صورت فیکسی و برنامه ای از صدا و سیما حقوق دریافت می کند.اما به هر حال همین هم می تواند یک سوژه باشد.

آدمی که خودش به تمام نکات ریز و درشت زندگی کردنفوتبالی ها و گاه حتی به موهای سر آنها گیر می دهد در ازای اجرای یک برنامه زنده و پربیننده چقدر حقوق می گیرد؟

هر چه هست خدا برکت بدهد!

اما بالاخره ما نفهمیدیم این مجری عادل چه رسالتی در قبال فوتبال ایران بر دوش دارد که اینقدر خودش را به در و دیوار میزند تا حقایق برملا شود!

این پست توسط بخش ورزشی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

فردوسی پور چقدر پول می گیرد؟!

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

مطالب جذاب از سراسر وب :

loading…


loading…


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی
-> <----------------------------------------------------------------------------------------------------->