مطالب جذاب از سراسر وب :

قاتل هویدا کسی است که حکم می‌دهد و حکم هویدا را خلخالی داد

هادی سیاسی مبارز سیاسی قبل از انقلاب گفت: در قتل "هویدا" من فقط نظاره گر بودم ، ساعت‌ها درباره شکنجه‌های ساواک با تلویزیون صحبت کردم نمی‌دانم چرا پخش نمی‌شود، خواهرم را جلوی خودم برهنه کردند تا از من اعتراف بگیرند.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

قاتل هویدا کسی است که حکم می‌دهد و حکم هویدا را خلخالی داد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

سیاسی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

هادی سیاسی مبارز سیاسی قبل از انقلاب گفت: در قتل “هویدا” من فقط نظاره گر بودم ، ساعت‌ها درباره شکنجه‌های ساواک با تلویزیون صحبت کردم نمی‌دانم چرا پخش نمی‌شود، خواهرم را جلوی خودم برهنه کردند تا از من اعتراف بگیرند.

فقط خدا و خلخالی می‌دانند قاتل هویدا کیست

وی ادامه داد: قبل از انقلاب می گوید هیچ نقشی در پرونده امیرعباس هویدا نداشته و هیچ کس جز خدا و خلخالی نمی داند قاتل او کیست. او گفت که با اجازه امام (ره) جنازه هویدا را به خارج بردند و هم اکنون در عکا- منطقه تحت سلطه اسرائیل- دفن است.

هادی غفاری مبارز سیاسی قبل از انقلاب می گوید هیچ نقشی در پرونده امیرعباس هویدا نداشته و هیچ کس جز خدا و خلخالی نمی داند قاتل او کیست. او گفت که با اجازه امام (ره) جنازه هویدا را به خارج بردند و هم اکنون در عکا- منطقه تحت سلطه اسرائیل- دفن است.

غفاری: در قتل هویدا فقط تماشاچی بودم

بخشی از گفتگو با هادی غفاری:

علی رغم اینکه بارها در مصاحبه ها و نوشته ها تاکید کرده اید نمی دانید چه کسی هویدا را کشته است ولی اکثریت شما را ضارب نخست وزیر پهلوی می دانند.

غفاری: من هیچ نقشی در این پرونده نداشتم، هرکس این حرف را می گوید او را به روز قیامت حواله می دهم. جرمم فقط این بود که در دادگاه علنی ۱۰ دقیقه به عنوان تماشاچی حضور داشتم. من اسمم از خودم بزرگتر است. آنها منتظر هادی غفاری بودند تا به دادگاه رسیدم یکی از آقایان دادگاه بلند شد و من را در صف اول دادگاه جای داد و نزدیک هویدا نشاند.

قاتل هویدا خلخالی بود

بعد که تقریبا دادگاه داشت تمام می شود و متهم را بیرون بردند، بلند شدم رفتم، این همه ماجرا بود. اما اینکه قاتل هویدا کیست، قاتل کسی است که حکم را می دهد و حکم را جناب آقای خلخالی دادند. من نه می خواهم دفاع و نه خدشه ای وارد کنم.

حدس می زنید ضارب هویدا چه کسی باشد؟

غفاری: هیچ کس جز آقای خلخالی و خدا نمی داند چه کسی هویدا را کشته است هر کس (چیزی) بگوید دروغ گفته است.

اما مرحوم خلخالی در خاطراتشان گفته اند که هویدا را یکی از روحانیان حاضر در جلسه دادگاه کشته است؟

غفاری: به غیر از من، ۸ یا ۹ روحانی در دادگاه حضور داشتند! اسمی نمی برم که کسی را متهم شود. به عکس ها نگاه کنید مرحوم آیت الله شاه آبادی کنار دیوار نشسته اند و چند روحانی دیگر (در دادگاه حضور دارند)، من کسی را متهم به انجام این کار نمی کنم.

محمد توسلی از نهضت آزادی در فیلمی که منتشر شده، به نقل از دیگران می گوید که غفاری ضارب هویدا است.

غفاری: فیلم توسلی را ندیدم، اما فیلم ابراهیم یزدی را دیده و با خودش هم صحبت کردم او را فردی راستگویی می دانم. او اسمی از بنده نبرده است. آقای خلخالی و هویدا هر دو با هم از جلسه دادگاه بیرون رفتند و دیگر کسی چیزی ندید. هرکس در این مورد سخنی بگوید دروغ گفته است. (این موضوع را) فقط خدا می داند و خلخالی و هویدا.

گفته می شود که هویدا در بهشت زهرا تهران خاک شده است.

هویدا در کجا دفن است؟

غفاری: دروغ می گویند. چون مطلع هستم که جنازه هویدا توسط اعضای خانواده وی از ایران برده شد. با اجازه امام، جنازه هویدا را به خارج بردند و هم اکنون در عکا – اسرائیل– دفن است.

این پست توسط بخش سیاسی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

قاتل هویدا کسی است که حکم می‌دهد و حکم هویدا را خلخالی داد

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. محمد صفی اریان

    اقای غفاری فکر میکنند ملت احمقند ایت الله شاه ابادی را نام میبرند برای کسانی که شاه ابادی پیش نماز مسجد پامنار را میشناسن بیشتر به یک جوک شبیه است از عکسهای موجود و طرز نگاه غفاری به هویدا در دادگاه شهادت خلخالی شهادت یزدی بچه دو ساله هم میفهمد که قاتل هویدا اقای غفاریست پدر ایشان در زندان به علت بیماری فوت کرده و تمام بقیه جریانات گفته های بی مدرک ایشان است چهل سال است که قتل هویدا را که همه میدانند گار ایشان بوده را به راحتی به دیگران حواله میدهید در ضمن دادگاهی که تنفس داده و در تنفس شما هویدا را کشتید هنوز حکمی صادر نشده بود وقتی انسان حقیقت را دستکاری میکند توجه به جزئیات نمیکند دادگاه تمام نشده ایشان میگوید خلخالی حکم اعدام داده شاید در گوش شما حکم را بهتان گفته و شما اح ا کردید ولی دیگران حکمی را نه دیدن و نه شنیدن اگر معتقد بودید کار درستی کردین کتمان نمیکردین همین انکار شما نشان از بی گناهی هویداست

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی