مطالب جذاب از سراسر وب :

قیمت دلار و قیمت سکه امروز سه شنبه ۱۵ آبان ۹۷

امروز در بازار آزاد سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان (۴٫۶۷۰٫۰۰۰) و هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان (۴٫۴۵۰٫۰۰۰) معامله می‌شود.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

قیمت دلار و قیمت سکه امروز سه شنبه ۱۵ آبان ۹۷

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اقتصادی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

 

 

امروز در بازار آزاد سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و  ۶۷۰ هزار تومان (۴٫۶۷۰٫۰۰۰) و هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان (۴٫۴۵۰٫۰۰۰) معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌ سکه بهار آزادی دو میلیون و ۳۳۰ هزار تومان (۲٫۳۳۰٫۰۰۰) ، ربع‌ سکه یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان (۱٫۳۱۰٫۰۰۰) و هر قطعه سکه گرمی ۶۸۰ هزار تومان (۶۸۰٫۰۰۰) فروخته می‌شود.

 

 

 

هرگرم طلای هم  ۱۸عیار ۴۳۸ هزار و ۸۲۰ تومان (۴۳۸٫۸۲۰) و هر گرم طلای ۲۴ عیار ۵۸۴ هزار و ۸۲۰ تومان (۵۸۴٫۸۲۰) ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۳۲ دلار معامله می‌شود.

قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی ۴۷۸۲ تومان اعلام شده است درحالی که نرخ این ارز در بازار آزاد به ۱۶۷۰۰ تومان رسیده است. در معاملات رسمی، قیمت درهم امارات نیز ۱۱۴۳ تومان اعلام شده است درحالی که قیمت این ارز در بازار آزاد ۳۹۱۰ تومان است؛ ضمن اینکه پوند انگلیس نیز در مرکز مبادلات ۵۴۵۵  تومان قیمت خورده در حالی که این ارز در بازار آزاد ۱۸٫۸۰۰تومان معامله شده است.

 

قیمت فعلی دلار در بازار آزاد ۱۴٫۶۵۰ تا ۱۴٫۷۰۰ تومان به صورت نقدی معامله می شود که این رقم در صرافی ها کمی متفاوت است.

 

 

شعب ارزی بانک ها امروز دلار را ۱۲ هزار و ۳۲۳ تومان و یورو را ۱۴ هزار و ۳۰ تومان از مردم می خرند.

بعد از شتاب ریزش قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند.

برهمین اساس شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک های عامل قیمت دلار  را ۱۲ هزار و ۳۲۳ تومان، قیمت یورو را ۱۴ هزار و ۳۰ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۶ هزار و ۲ تومان برای خرید از مردم اعلام کرده اند. نرخ های امروز نسبت به روز قبل افزایش داشته است.

این پست توسط بخش اقتصادی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

قیمت دلار و قیمت سکه امروز سه شنبه ۱۵ آبان ۹۷

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی