مطالب جذاب از سراسر وب :

ماجرای تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی و براد پیت + عکس

برخی از رسانه ها در روزهای اخیر به شدت آنجلینا جولی را با انتقاد مواجه کرده اند. این هنرپیشه مشهور آمریکایی خواسته و ناخواسته برای فرزندش بحرانی بزرگ را رقم زده است.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ماجرای تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی و براد پیت + عکس

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

خارجی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

آیا دختر آنجلینا جولی و براد پیت تغییر جنسیت داده است؟

شیلو جولی پیت با نام کامل شیلو نوول جولی پیت به انگلیسی Shiloh Jolie-Pitt در ۲۷ می ۲۰۰۶ در ویکوپموند، نامیبیا متولد شد.

پدرش براد پیت بازیگر هالیوود و مادرش آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان می باشند.

شیلو اولین فرزند بیولوژیکی آنجلینا جولی و براد پیت می باشد که تابعیت دو کشور نامیبیا و آمریکا را دارد.

تغییر جنسیت

شیلو دو خواهر و برادر به نام های ویوین و ناکس لئون و سه خواهر و برادر ناتنی به نام های مادوکس، پکس و زاهارا دارد.

در سال ۲۰۰۷ مجله های پیپل و هلو برای چاپ اولین عکس های او ۱۰ میلیون دلار به آنجلیان جولی و براد پیت پرداخت کردند که به عنوان گرانترین تصاویر مشهور در تمام دوران ها بود، آنجلینا جولی و براد پیت همه پول را به یک موسسه خیریه اهدا کردند.

ماجرای تغییر جنسیت

او همیشه دوست داشته که پسر باشد و مثل یک پسر لباس می پوشید اخیرا اعلام شده که شیلو جولی پیت هورمون درمانی برای تغییر جنسیت خود را آغاز کرده و گفته که او را جان صدا بزنند، پدر و مادرش حمایت کامل از او را اعلام کرده اند.

شیلو در فیلم هایی از جمله پاندای کونگ فو کار و مورد عجیب بنجامین باتن به ایفای نقش پرداخته است.

تغییر جنسیت

شیلو جولی پیت اولین فرزند بیولوژیکی آنجلینا جولی و براد پیت برای جلوگیری از پیشرفت ویژگی های جنسی زنانه اقدام به هورمون درمانی کرده است. شیلو ۱۱ ساله از زمانی که چهار سال داشت مثل پسر ها لباس می پوشید و اعلام کرده بود که دوست دارد یک پسر باشد گفته می شود که او هورمون درمانی را از سن ۹ سالگی شروع کرده است.

در حال حاضر و در دوران بلوغ خانواده ی او اعلام کرده اند که شیلو شروع به هورمون درمانی کرده تا جنسیت خود را از دختر به پسر تغییر دهد و آنجلینا جولی هم اعلام کرده که با تمام وجود از این تصمیم شیلو حمایت می کند.

شیلو دوست دارد که بعد از تغییر جنسیت با نام جان او را صدا بزنند. براد پیت و آنجلینا جولی همواره از او حمایت می کردند و این پدر و مادر دوست داشتنی هر کاری که باعث خوشحالی فرزندان شان شود را انجام می دهند.

تغییر جنسیت

براد پیت در مصاحبه ای که در نمایش اپرا وینفری در نوامبر ۲۰۰۸ پخش شد اعتراف کرده بود که دخترش دوست دارد که او را جان یا پیتر صدا بزنیم، آنجلینا جولی هم در سال ۲۰۱۰ به مجله Vanity Fair گفته بود که دخترش ترجیح می دهد مانند یک پسر لباس بپوشد و موهایش را کوتاه کند پس من و پدرش هم از این تصمیم او حمایت می کنیم و اجازه می دهیم تا خودش انتخاب کند که دختر باشد یا پسر.

برخی از رسانه ها در روزهای اخیر به شدت آنجلینا جولی را با انتقاد مواجه کرده اند. این هنرپیشه مشهور آمریکایی خواسته و ناخواسته برای فرزندش بحرانی بزرگ را رقم زده است.

اما بر اساس گزارش شیلو هیچ مشکل از لحاظ ساختار بدنی ندارد و اقدام احمقانه جولی باعث بحران هویت برای این دختر ۱۱ ساله شده است. هیچ بچه ۴ ساله ای عقلش نمی رسد که ناگهان تغییر ظاهر بدهد و بخواهد شکل پسرها باشد و این جولی است که در آن سن کم سعی کرد دخترش را همانند پسرها بار بیاورد.

شیلو نیز اکنون با بحران روبرو است. او میخواهد پسر باشد این در حالی است که او از لحاظ ساختار فیزیکی هرگز پسر نیست./کوکا

تغییر جنسیت

تغییر جنسیت تغییر جنسیت تغییر جنسیت تغییر جنسیت تغییر جنسیت تغییر جنسیت

این پست توسط بخش خارجی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

ماجرای تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی و براد پیت + عکس

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی