مطالب جذاب از سراسر وب :

loading…


loading…


ماجرای دختری که شبیه عروس مردگان شده است چیست ؟ + تصاویر

دختری ایرانی به نام سحر تبر به دلیل علاقه ی زیادی که به آنجلینا جولی بازیگر معروف هالیوود داشته است تن به پیش از پنجاه عمل جراحی پلاستیک صورت میدهد ؛ تا چهره اش شبیه آنجلینا جولی شود. ولیکن در اخر سحر تبر شباهت عجیبی به شخصیت کارتونی عروس مردگان پیدا می کند .

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ماجرای دختری که شبیه عروس مردگان شده است چیست ؟ + تصاویر

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

دختر ایرانی مشهور به عروس مردگان در اینستاگرام

دختری ایرانی به نام سحر تبر  به دلیل علاقه ی زیادی که  به آنجلینا جولی بازیگر معروف هالیوود داشته است تن به پیش از پنجاه عمل جراحی پلاستیک صورت میدهد ؛ تا چهره اش شبیه آنجلینا جولی شود. ولیکن در اخر سحر تبر شباهت عجیبی به شخصیت کارتونی عروس مردگان پیدا می کند .

دختر ایرانی مشهور به عروس مردگان در اینستاگرام
دختر ایرانی مشهور به عروس مردگان در اینستاگرام

چرا سحر تبر شبیه عروس مردگان شده است ؟

دختری ایرانی به نام سحر تبر  به دلیل علاقه ی زیادی که  به آنجلینا جولی بازیگر معروف هالیوود داشته است تن به پیش از پنجاه عمل جراحی پلاستیک صورت میدهد ؛ تا چهره اش شبیه آنجلینا جولی شود.

ولی سرانجام این عمل های پی در پی چیزی نشد جز شباهت عجیب وی به شخصیت کارتونی عروس مردگان. به گفته ی سحر تبر او با تحمل رژیم های سخت توانسته است به وزن چهل کیلوگرم برسد.او می‌گوید آنجلینا جولی را دوست دارد و او را تحسین می‌کند.

کسب درآمد عروس مردگان از اینستاگرام!!!!

این دختر 19 ساله ایرانی که بیش از 50 عمل جراحی انجام داده، بیشتر به شخصیت فیلم عروس مرده به جای آنجلینا جولی شبیه شده است. جالب اینجاست که این شخصیت عروس مرده اکنون در فضای مجازی اینستاگرام تبدیل به سلبریتی شده و در صفحه اش اقدام به جذب تبلیغ و کسب درآمد کرده است.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

ماجرای دختری که شبیه عروس مردگان شده است چیست ؟ + تصاویر

استفاده كافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی