مطالب جذاب از سراسر وب :

ماجرای نگهداری ۱۲ هزار عقرب توسط یک متخلف در منزل مسکونی

ابوالفضل شعبانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوی از کشف ۱۲ هزار عقرب زرد و سیاه در منزل مسکونی یک فرد متخلف در منطقه لادن مشهد اطلاع داد.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

گوناگون

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

ابوالفضل شعبانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوی از کشف ۱۲ هزار عقرب زرد و سیاه در منزل مسکونی یک فرد متخلف در منطقه لادن مشهد اطلاع داد.

ابوالفضل شعبانی گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان با همکاری مامورین آگاهی انتظامی کلانتری شهرک ناجا طی چند روز کار اطلاعاتی و رصد یک منزل مسکونی، یک صیاد متخلف را دستگیر کردند.

فرد متخلف چگونه دستگیر شد؟

فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست خراسان‌رضوی ادامه داد: طی پایش‌های به عمل آمده، افرادی به‌طور مشکوک اقدام به جابجایی باکس‌های حاوی عقرب می‌کردند که مامورین توانستند آنها را شناسایی و در یک عملیات غافلگیر کننده و با کسب اجازه از مراجع قضایی منزل مورد نظر را بازرسی کنند.
وی افزود: طی بازرسی از منزل این فرد متخلف تعداد دوازده هزار عقرب از انواع زرد و سیاه کشف که از این تعداد ۱۰ هزار عقرب طی مدت نگهداری و پرورش تلف شده بودند.

علت نگهداری از عقرب چه بود؟

شعبانی با اشاره به اینکه عقرب‌ها به‌منظور بهره‌برداری از زهرشان توسط عده‌ای سودجو بدون مجوز صید شده بودند، گفت: دو هزار عقرب زنده مکشوفه نیز توقیف و جهت اقدامات بعدی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان منتقل شدند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی اظهار کرد: برای متخلف صورت مجلس تخلف تنظیم و به جرم پرورش غیرمجاز عقرب در منزل مسکونی و ایجاد خطر و ناامنی به مراجع قضایی معرفی شد.

این پست توسط بخش گوناگون مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی