مطالب جذاب از سراسر وب :

مهمان امشب برنامه شبی با عبدی کیست + تصاویر و پشت صحنه ها

شبی باعبدی عنوان برنامه جدید شبکه ی نسیم است. این برنامه از شروع ماه ربیع الاول روی آنتن شبکه نسیم می رود.محتوای کلی برنامه «شبی با عبدی» به‌نوعی بازآفرینی و خاطره بازی با کاراکترهایی است که آقای اکبر عبدی در سریال‌ها و فیلم‌های مختلف بازی کرده‌اند.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

مهمان امشب برنامه شبی با عبدی کیست + تصاویر و پشت صحنه ها

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

فیلم و سریال

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

مهمان امشب برنامه شبی با عبدی کیست؟

شبی با عبدی عنوان برنامه جدید شبکه ی نسیم است. این برنامه از شروع ماه ربیع الاول روی آنتن شبکه نسیم می رود.محتوای کلی برنامه «شبی با عبدی» به‌نوعی بازآفرینی و خاطره بازی با کاراکترهایی است که آقای اکبر عبدی در سریال‌ها و فیلم‌های مختلف بازی کرده‌اند.

 

مهمان شبی با عبدی
مهمان شبی با عبدی

تاریخ دقیق پخش برنامه شبی با عبدی چه زمانی است ؟

به نقل از نماینده گروه شبی با عبدی:البته صحبت این برنامه از دوره مدیریت قبل، آقای کرمی مطرح بود و بعد من پیگیری کردم که به نتیجه برسد وگرنه او زحمتش را کشیده است و آقای عبدی هم صحبت کرده بودند. طرح و ایده کلی برنامه این بود که باتوجه به کارهای موفق آقای عبدی در سینما و تلویزیون و با استفاده از حس نوستالژی مخاطب نسبت به این کارها، طرح و اجرایی توسط او داشته باشیم. مدتی روی این ایده کار کردیم و یک گروه طراحی نیز در کنارشان قرار گرفته است؛ امیدواریم که این کار، کاری خوب و جذاب باشد.<<مهمان شبی با عبدی>>

 موضوع کلی برنامه شبی با عبدی چیست؟

شاکله کلی برنامه «شبی با عبدی» به‌نوعی بازآفرینی و خاطره بازی با کاراکترهایی است که آقای عبدی در سریال‌ها و فیلم‌های مختلف بازی کرده‌اند.بخشی از برنامه با حضور تعدادی از کسانی است که در آن فیلم وسریال‌ها با آقای عبدی هم‌بازی بودند؛ بخش گفت‌وگو و ارتباط با مردم نیز ازجمله قسمت‌های این برنامه است.

مهمانان برنامه شبی با عبدی چه کسانی هستند؟

در این بخش هنرمندان و غیرهنرمندان حضور خواهند داشت؛ درواقع با افراد برجسته کشور صحبت خواهد شد که این گفت‌وگو شکل رسمی ندارد و با ادبیات متفاتی ارائه می‌شود.

این برنامه در وهله اول در ۶۰‌ دقیقه طراحی شده بود اما درحال حاضر زمان آن بالاتر رفته است و به چیزی در حدود ۷۰ تا ۸۰‌دقیقه رسیده است. باید برنامه تولید شود و من چند قسمت از آن را ببینم تا در مورد زمان پخش تصمیم‌گیری شود. فعلا در مرحله دکور هستند.
زمان پخش برنامه شبی با عبدی

پخش برنامه «شبی با عبدی» با اجرای اکبر عبدی و با همکاری محمدرضا شهیدی فرد به عنوان مشاور پروژه برای ایام ماه مبارک ربیع ( نیمه آذرماه 96) به روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

این پست توسط بخش فیلم و سریال مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

مهمان امشب برنامه شبی با عبدی کیست + تصاویر و پشت صحنه ها

استفاده كافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی