مطالب جذاب از سراسر وب :

موج خرید کانکس برای زلزله زدگان و یک درخواست از سازندگان

خیرین با درک درست از شرایط جوی شهرهای زلزله زده و برودت هوا در این چند روز اخیر، نسبت به خرید کانکس اقدام کرده اند. خرید کانکس برای زلزله زدگان که طی روزهای آینده با سرمای به مراتب شدیدتر مواجه خواهند شد، بسیار ضروری تر از چادرهای امدادی است

بعد از سیل کمک های مردمی به زلزله زدگان و حادثه دیدگان زلزله استان کرمانشاه حالا توجه عمومی به نیازهای اصلی تر بازماندگان زلزله جلب شده است.

خیرین با درک درست از شرایط جوی شهرهای زلزله زده و برودت هوا در این چند روز اخیر، نسبت به خرید کانکس اقدام کرده اند. خرید کانکس برای زلزله زدگان که طی روزهای آینده با سرمای به مراتب شدیدتر مواجه خواهند شد، بسیار ضروری تر از چادرهای امدادی است.

برآوردها نشان می دهد قیمت کانکس ها از ۵۰۰ هزار تومان آغاز می شود و بستگی به جنس و امکانات، قیمت بیشتری هم پیدا می کنند.

با توجه به حجم خریدها باید از سازندگان کانکس درخواست کرد حالا که بازار گرم است و نیازها فراوان، در ساخت کانکس ها دقت بیشتری به خرج دهند و جانب انصاف را رعایت کنند.به طور حتم کانکس هایی که با یک باران شروع به چکه کنند و با نسیمی درزهای آن از هم باز شود و سرما را به داخل هدایت کند به هیچ وجه پذیرفتنی نخواهد بود.

ساخته دست این کانکس سازان در چند روز آینده امتحان خود را پس خواهند داد و زلزله زدگان آن را قضاوت خواهند کرد. امیدواریم آنها در پیشگاه مردم حادثه دیده سرافراز باشند!

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. مرتضی رسولی

    سلام،مرتضی هستم از شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب یک خانواده پنج نفره که داخل چادر زندگی میکنیم مادرم مریض تازه دیسک کمر علم کرده به علت سردی هوا بخدا شبها خیلی سخته حتی شبها که بخاری برقی روشن میکنیم از ترس اینکه فشار به برق دارد شود چادر آتش بگیرد با ترس ودلحوره میخوابیدن از خیرین محترم خواهش میکنم اگر باور نداری بیاید بازدید درخواست کا نکس دارم تورو خطاکاری برایمان بکنید منتظر جواب هستم ممنون.شماره تلفنم ۰۹۱۸۵۶۲۳۸۶۱

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی