مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

میزان استفاده ایرانی ها از تلگرام بعد از فیلترینگ چقدر بوده است؟

۲ روز بعد از اعمال فیلتر بر روی تلگرام، میزان استفاده از این پیام رسان روند صعودی گرفته و در روز ۱۷ دی ماه به روند عادی خود نزدیک شده است!

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

میزان استفاده ایرانی ها از تلگرام بعد از فیلترینگ چقدر بوده است؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

خواندنی ها

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

فیلتر تلگرام در روزهای نخست اعمال آن باعث کاهش استفاده کاربران ایرانی از این نرم افزار پیام رسان شد. در روزهای نخست اعمال فیلتر از تریبونهای رسمی و غیر رسمی اعلام می شد این فیلتر دائمی نیست و فقط به دلیل ناآرامی در برخی نقاط کشور انجام شده است.

به تدریج و بعد از چند روز که فیلتر ادامه پیدا کرد، بازار استفاده از فیلترشکن ها داغ شد. حالا کاربرانی که هیچگاه از فیلترشکن استفاده نمی کردند برای ورود به تلگرام از چند فیلترشکن در گوشی ها و تبلت های خود استفاده می کنند!

هرچند آمارها از میزان استفاده کاربران ایرانی بعد از فیلترینگ متفاوت است، اما قریب به اکثریت آنها از افزایش میزان استفاده در روزهای بعد از فیلترینگ حکایت می کنند.

شکل زیر نمودارى است که افزایش نسبی انتشار محتوا در تلگرام (بعد از فیلترینگ) برای کانال‌های پرطرفدار را نشان می دهد. همانطور که ملاحظه می شود ۲ روز بعد از اعمال فیلتر بر روی تلگرام، میزان استفاده از این پیام رسان روند صعودی گرفته و در روز ۱۷ دی ماه به روند عادی خود نزدیک شده است!

این پست توسط بخش خواندنی ها مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

میزان استفاده ایرانی ها از تلگرام بعد از فیلترینگ چقدر بوده است؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی