مطالب جذاب از سراسر وب :

نازنین فراهانی در آغوش کارگردان فیلمش

تصویری از نازنین فراهانی در آغوش کارگردان فیلم "نبات" را مشاهده می‌کنید.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

نازنین فراهانی در آغوش کارگردان فیلمش

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

چهره ها

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

شهاب حسینی و نازنین فراهانی دو بازیگر اصلی این فیلم هستند که از ابتدای کار با انجام تست گریم نهایی مقابل دوربین رفته اند. فیلم سینمایی نبات ساخته پگاه ارضی با بازی نازنین فراهانی به پایان مراحل فنی خود رسید اما از حضور در جشنواره فجر انصراف داد. فیلم سینمایی نبات مانند فیلم های کوتاه پیشین پگاه ارضی مضمونی اجتماعی دارد و قصه ای شهری را روایت می کند.این فیلم که پروانه ساخت آن اواخر سال گذشته صادر شده، اولین ساخته بلند پگاه ارضی محسوب می شود.


این فیلم که پروانه ساخت آن اواخر سال گذشته صادر شده، اولین ساخته بلند ارضی محسوب می‌شود. وی پیش‌تر با ساخت فیلم کوتاه «سکوت» کاندیدای ۱۰ جایزه از جشنواره‌های مختلف بین المللی و برنده شش جایزه از میان آن‌ها شده است. این کارگردان همچنین در کارنامه خود ساخت فیلم کوتاه «بازگشت» را نیز دارد. ارضی فیلمسازی را در آکادمی فیلم نیویورک به اتمام رسانده و ساخت دو مستند؛ و یک کار پشت صحنه برای زنده یاد عباس کیارستمی را در کارنامه خود دارد. وی در شهریور سال گذشته نیز به عنوان یکی از داوران جشنواره جیرونا در اسپانیا حضور داشت.

بیوگرافی نازنین فراهانی 

نازنین فراهانی متولد ۱۳۵۲ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل علوم ارتباطات با گرایش روزنامه نگاری از دانشگاه علامه طباطبایی و هنرآموخته کانون پانتومیم ایران به سرپرستی سیروس شاملو است، او نسبتی با خانواده گلشیفته فراهانی ندارد.

بیوگرافی نازنین فراهانی

هنر با نقاشی

برای من هنر با نقاشی شروع شد. بیشتر وقت‌ هایم به نقاشی طی می‌شد. نقاشی را خیلی دوست داشتم، یادم می‌ آید وقتی وارد مدرسه شدم درسی که همیشه نمره ۲۰ از آن می‌ گرفتم نقاشی بود، کپی می‌کردم، یعنی تصاویر را می‌دیدم و آن‌ ها را می‌ کشیدم.

من روزی بازیگر می شوم

دوره راهنمایی بودم که نخستین پیشنهاد بازیگری به من شد. بازیگری در یک نمایش ولی به خاطر همان دوست نداشتن‌ های خانواده اجازه پیدا نکردم، در آن تئاتر بازی کنم. و اما آن تأکید همیشگی ذهنم که روزی وارد عرصه بازیگری می‌شوم، که همیشه همه جا هم تکرار می‌کردم را یک‌ بار در حالی که مصمم بودن را در وجود خود حس می‌کردم، کنار مادر نشستم و به او گفتم :   من روزی بازیگر می‌ شوم

نازنین فراهانی

ورود از مطبوعات به بازیگری

روزنامه نگاری را از سال ۱۳۷۲ با نوشتن در روزنامه آفتاب امروز در بخش اجتماعی و یا در ایرانیان درسرویس هنری شروع کردم همین هم شد که راهی به دنیای تئاتر یافتم و به دنیای دوست داشتنی خود وارد شدم.

کلاس بازیگری

زمانی که برای مصاحبه به دیدار سیروس شاملو رفتم، به ایشان گفتم تا چه حد به بازیگری در تئاتر و سینما علاقه دارم. ایشان گفتند: «در آموزشگاهی کلاس پانتومیم دارم، می‌توانید آنجا شرکت کنید حضور در آن کلاس‌ ها شیفتگی‌ ام به بازیگری بیشتر شد، حال می‌خواستم تکنیکی از این علاقه بدانم و تخصصی بازی کنم.

نازنین فراهانی

از تئاتر تا سینما

با نمایشی بنام جنبش عنفیه در کلکته شروع کردم. بعد از مدتی بدلایلی جلویش گرفته شد، سپس به سوی کار تصویر کشیده شدم. یعنی به طرح «زیر پوست شهر» دعوت شدم و خانم بنی اعتماد با دیدن بازی‌ام مرا قبول کرد و بدین ترتیب با فیلم «زیر پوست شهر» به کارگردانی رخشان بنی اعتماد برای نخستین بار بازی خود را در سینما می‌ دیدم

اثبات توانایی ها

وی در فیلم از کنار هم می گذریم در سال ۱۳۷۹ یشتر دیده شد و توانایی های خود را در یک قسمت از سری دوم مجموعه داستان یک شهر بخش مربوط به ایدز – به رخ همگان کشید.

نازنین فراهانی

بهترین بازیگر

بهترین بازیگر زن در جشنواره ی یاس برای فیلم کوپالی – ۱۳۹۵

نویسندگی

او بعنوان نویسنده در قالب فیلمنامه نویس نیز تجربه دارد فیلم مهمونی کامی در سال ۹۱ و این سب هم برای تو در سال ۹۳ به نویسندگی وی ساخته شده است، او همچنین کتابی را نیز نوشته است.

نازنین فراهانی

فیلم ها

● کوپال (۱۳۹۵)
● طعم شیرین خیال (۱۳۹۳)
● موقت (۱۳۹۳)
● نزدیکتر (۱۳۹۳)
● دل بی‌قرار (۱۳۹۱)
● مهمونی کامی (۱۳۹۱)
● چشم (۱۳۸۹)
● خانه پدری (۱۳۸۹)
● صداها (۱۳۸۷)
● فرود در غربت (۱۳۸۷)
● مسیح (۱۳۸۴)
● وقتی همه خواب بودند (۱۳۸۴)
● تهران ساعت ۷ صبح (۱۳۸۱)
● نیمه پنهان (۱۳۸۰)
● از کنار هم می‌گذریم (۱۳۷۹)
● زیر پوست شهر (۱۳۷۹)

نازنین فراهانی و همسرش

این پست توسط بخش چهره ها مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

نازنین فراهانی در آغوش کارگردان فیلمش

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی