چرا واردات و فروش دو گیاه «لاکی بامبو» و «بن سای» ممنوع شد؟

به نظر می رسد اتخاذ چنین تصمیماتی بیشتر به فروش زیرزمینی این دو گیاه خواهد انجامید. نمونه چنین محدودیت هایی در گذشته باعث شده تا نتیجه، عکس آنچه مسئولین و مدیران فکر می کنند، بشود. اما چرا فروش این دو گیاه در گل فروشی ها ممنوع شده؟!

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

چرا واردات و فروش دو گیاه «لاکی بامبو» و «بن سای» ممنوع شد؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اقتصادی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

ممنوعیت فروش دو گیاه بن سای و لاکی بامبو را اولین بار رییس اتحادیه فروشندگان گل شهرستان شهرکرد اعلام کرد. عبدالرضا حیدری گفت: به منظور اجرای طرح مبارزه با قاچاق، واردات دو گل بن‌سای و لاکی‌بامبو ممنوع اعلام شده است.وی افزود: از ابتدای ماه گذشته به تمام واحدهای گل فروشی در ایران و استان که زیر نظر اتحادیه قرار دارند، اعلام شده است که فروش این گل‌ها از این پس ممنوع خواهد بود و باید این دو نوع گیاه از سطح گل فروشی‌ها جمع آوری شوند.

حیدری خاطرنشان کرد: البته باید توجه داشت که اکنون در فضای مجازی افراد بسیاری به فعالیت می‌پردازند، می‌توانند آزادانه به خرید و فروش هر نوع گل و گیاهی که مایلند اقدام کنند، در حالی که فروشنده مجاز با محدودیت‌های متعددی مواجه است و علاوه بر آن باید مالیات و عوارض متعددی پرداخت کند.

وی اظهار کرد: با وجود ممنوعیت فروش این محصولات در گل فروشی‌ها، قطعاً فضای مجازی بازار گرمتری پیدا خواهد کرد.حیدری تاکید کرد: به دلیل آنکه نمونه داخلی از این گیاه وجود ندارد واردات این محصول به طور رسمی بر تولید دیگر گیاهان داخلی لطمه‌ای وارد نمی‌کند اما ممنوعیت فروش به اتحادیه‌ها ابلاغ شده است.

این پست توسط بخش اقتصادی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

چرا واردات و فروش دو گیاه «لاکی بامبو» و «بن سای» ممنوع شد؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

مطالب جذاب از سراسر وب :

loading…


loading…


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی
-> <----------------------------------------------------------------------------------------------------->