مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

فال روزانه شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال ۹ ۹

مجله اینترنتی کولاکفال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون. در مطلب زیر فال امروز همراه با فال حافظ و تعبیر آن در روز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ از نظرتان می گذرد.

فال روزانه

امروز ممکن است که به طور ناگهانی نسبت به هنر و یا رشته تحصیلی جدیدی علاق مند شوید و تصمیم بگیرید آن را به صورت جدی دنبال کنید. یاد گرفتن هر چیز جدیدی می تواند باعث رشد و پیشرفت شما شود، اما باید حتما زمان کافی برای برنامه ریزی و مطالعه آن صرف کنید تا بتوانید نتایج مورد انتظارتان را به دست بیاورید. سعی کنید امروز بعدازظهر در خانه مانده و با عشقتان خلوت کنید. شما در حال حاضر احساسات شدیدی را در وجود خود احساس می کنید و اگر بتوانید این احساسات را به اندازه و به طور صحیح بروز دهید نزدیکی بیشتری بین شما و طرف مقابلتان ایجاد خواهد شد و درک بهتری نسبت به یکدیگر پیدا خواهید کرد.

 

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست

گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست

مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند

زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

 

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

 

روز پدر

متولدین اردیبهشت

امروز اطلاعات جدیدی به دست خواهید آورد که شما را به مطالعه بیشتر در رابطه با موضوع مورد بحث تشویق می کنند و به شما انگیزه می دهند تا دانش جدیدی که به دست آورده اید را در پروژه ای که به همکاری و مشارکت یک نفر دیگر نیز نیاز دارد به کار بگیرید. اگر امروز مجبور به تصمیم گیری در این رابطه و یا در مورد هر موضوع دیگری شدید به صدای قلبتان گوش کنید. امروز حس ششم شما خیلی قوی عمل می کند و می توانید با تکیه بر آن تصمیمات و انتخاب های درستی داشته باشید. امروز به شدت نیاز به این دارید که عشقتان احساسات شما را درک کند، اما بیان این احساسات برای شما چندان راحت نیست؛ یادتان باشد که همیشه کلام بهترین راه برای نشان دادن احساس نیست.

 

صوفی بیا که آینه صافیست جام را

تا بنگری صفای می لعل فام را

راز درون پرده ز رندان مست پرس

کاین حال نیست زاهد عالی مقام را

 

تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

 

روز پدر

متولدین خرداد

امروز شما در عالم فکر و خیال فرو رفته اید و این وضعیت خاطرات گذشته را یکی یکی در ذهن شما بیدار می کنند. مرور این خاطرات می تواند شما را با برخی از ویژگی های اخلاقیتان که زیاد به آنها توجه نداشته اید رو در رو کند. شما نیاز شدیدی به در میان گذاشتن این احساسات و اکتشافات درونی با دوستی صمیمی و یا شریک زندگیتان احساس می کنید، اما متأسفانه طرف مقابلتان نمی داند چه واکنشی باید به گفته های شما نشان بدهد. شما نباید از این موضوع ناراحت شوید، زیرا هیچکس نمی تواند اهمیت این مسئله را به خوبی خودتان درک کند. اگر ایده هایی برای افزایش درآمدتان دارید فعلا در مورد این موضوع سکوت کرده و به تنهایی همه جوانب را مورد بررسی قرار دهید.

 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد

وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست

به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

 

تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

روز پدر

متولدین تیر

امروز یک انرژی درونی ناگهانی در وجود خود احساس می کنید که باعث می شود حس کنید که می توانید حتی کوه ها را جابجا کنید. اگر به فکر انجام کاری بوده اید که به نظر دیگران غیر ممکن بوده است امروز همان روزی است که می توانید آن کار را به انجام برسانید. امروز شما در هر زمینه ای که بخواهید، از کار و تحصیل گرفته تا روابط اجتماعی و عاشقانه می توانید به آنچه می خواهید برسید. تنها چیزی که لازم است کمی تلاش همراه با احتیاط، فکر و برنامه ریزی از جانب شماست. حرفی که دیروز و یا شاید حتی چند روز پیش و بدون هیچ فکر و منظوری زده بودید عشقتان را از شما ناراحت کرده و امروز باید در میان دیگر کارهایتان، در انتظار بحث در رابطه با این موضوع هم باشید.

 

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است

چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا

کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

روز پدر

متولدین مرداد

یکی از اعضای خانواده، دوستان و یا همسایگان شما امروز دارد حرف هایی می زند که حس ششم شما برعکس آنها را به شما می گوید. بهتر است مواظب قضاوتی که در مورد این شخص می کنید باشید، زیرا او به احتمال زیاد قصد فریب دادن شما را ندارد و فقط می خواهد با حرف هایش به احساسات شما لطمه ای وارد نکند. اگر نمی خواهید بین شما و این شخص اختلافات جدی شکل بگیرد شاید بهتر باشد این بحث را به میان نکشید و کمی دست نگه دارید و اطلاعات خود را در این مورد بیشتر کنید تا ندانست حرفی نزنید که بعدا باعث پشیمانی تان شود. امروز بدون دعوت به جایی نروید، در غیر این صورت آن طوری که انتظار دارید از شما استقبال نخواهد شد.

 

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است

چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا

کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

 

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

 

روز پدر

متولدین شهریور

یکی از دوستانان که این روزها با مشکلات مالی زیادی درگیر است امروز ممکن است به سراغتان آمده و سفره دلش را پیش شما باز کند. شاید زیاد دلتان برای او نسوزد و حتی ترجیح بدهید به خاطر اشتباهاتی که کرده است او را مورد سرزنش قرار دهید، اما به شما توصیه می کنیم که این کار را نکنید. دوست شما واقعا نگران است و بیشتر از انتقاد و سرزنش کردن و یا حتی دلسوزی شما به همفکری و راه حلی برای مشکلات خود نیاز دارد. نگاه منطقی و تفکر عمل گرایانه ی شما در این موقعیت می تواند برای او بسیار ارزشمند تر از آن چیزی باشد که خودتان فکر می کنید. قبل از هر چیزی بی آنکه او را قضاوت کنید به حرف هایش گوش کنید.

 

جز آستان توام در جهان پناهی نیست

سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم

که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

 

تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

 

روز پدر

 

فال حافظ

متولدین مهر

آیا وظیفه ای به شما محول شده است که آن را به خوبی برایتان توضیح نداده اند؟ اگر جوابتان مثبت باشد به احتمال زیاد در حال حاضر احساس سردرگمی می کنید و نمی دانید چه کاری باید انجام دهید. بهترین کاری که در چنین شرایطی از دست شما برمی آید این است که نزد شخصی که این وظیفه را به شما محول کرده است بروید و از او بخواهید که جزئیات کار را خیلی دقیق برایتان توضیح دهد. شاید در حال حاضر احساس کنید که این کار باعث شده ضعیف و بی عرضه به نظر برسید، اما پرسیدن یک سؤال احمقانه خیلی بهتر از یک اشتباه احمقانه است. پیش از آنکه مطمئن شوید دقیقا چکار باید بکنید دست به انجام هیچ کاری نزنید.

 

روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست

گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

روز پدر

متولدین آبان

قرار است که شما به یک سفر بروید و با هیجان زیادی در انتظار آغاز این مسافرت هستید، اما هنوز هماهنگی های لازم انجام نشده اند و یا شما هنوز در جریان آنها قرار نگرفته اید. بهتر است که اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند، زیرا در غیر این صورت ممکن است برنامه سفرتان به کل به هم ریخته و یا آن طوری که خودتان دلتان می خواهد پیش نرود. با افرادی که اطلاعات کافی در اختیار دارند ارتباط برقرار کنید و سعی کنید تمام جزئیات لازم را از آنها بپرسید. در حالی که فکر می کنید رابطه عاطفیتان امروز درست همان طوری که خودتان دلتان می خواهد پیش خواهد رفت، کوچکترین اختلاف نظر بین شما و عشقتان می تواند زمینه ساز دعوا شود. حواستان را خوب جمع کنید!

 

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید

ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

 

تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشت سر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

 

 

روز پدر

متولدین آذر

خوابی که شب گذشته دیده اید و یا ایده ای که به صورت کاملا ناگهانی به ذهنتان رسیده است امروز ممکن است باعث شود نسبت به یکی از اهداف بلند مدت خود دچار تردید شوید و آن را در فکر خود زیر سؤال ببرید. شاید شما هدف های جدیدی برای خود تعیین کرده باشید که آنها را به اهداف قدیمی خود ترجیح می دهید و فکر می کنید کاربردی تر هستند. با این وجود، بهتر است فعلا تصمیم نهایی خود را نگیرید، زیرا امروز روز چندان خوبی برای تصمیم گیری در هیچ زمینه ای نیست. تفکر شما امروز به اندازه ی همیشه منطقی نیست و ممکن است کاری کنید که بعدا باعث پشیمانی تان شود. گزینه هایی که دارید را یادداشت کنید تا بعدا در مورد آنها تصمیم گیری کنید.

 

حسن تو همیشه در فزون باد

رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت

هر روز که باد در فزون باد

 

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

 

روز پدر

متولدین دی

یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان امروز بسیار ناراحت به نظر می رسد اما تمایلی به صحبت کردن در مورد احساسات و مشکلات خود نشان نمی دهد. این رفتار او ممکن است اوضاع را کمی بهم ریخته و باعث شود شما فکر کنید که این شرایط به شما مربوط می شود. به احتمال زیاد این وضعیت هیچ ارتباطی با شما ندارد و این شخص نگران برخی مسائل کاری است که ذهن او را به خود مشغول کرده اند. به جای اینکه ذهن خودتان را درگیر این موضوع کنید بهتر است سر خودتان را با کارهای مهم تری که برای انجام دادن دارید گرم نگه دارید. بحث کردن با این شخص تنها باعث ناراحتی او و خودتان خواهد شد.

 

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است

ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت

ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون اس

 

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

روز پدر

متولدین بهمن

امروز خبرهای ناراحت کننده ای از دور دست ها به شما خواهند رسید که باعث ناراحتی و نگرانی شما خواهند شد. اگر به اعصاب خود مسلط نباشید این موضوع ممکن است در طول روز تمام کارهای شما را تحت تأثیر قرار دهد و تمام مدت ذهنتان درگیر شنیده هایتان و اثراتی که روی زندگی شما و عزیزانتان می گذارند، خواهد بود. به احتمال زیاد بر خلاف آنچه شما تصور می کنید این اخبار دردسر چندانی را برای شما به همراه نخواهند داشت، پس روی کارهایتان تمرکز کنید و برای چیزی که هنوز اتفاق نیفتاده است ماتم نگیرید! امروز می تواند روزی بسیار بهتر از آن چیزی باشد که شما انتظار دارید، کافی است آن را در کنار عزیزانتان بگذرانید.

 

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت

و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز

کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

 

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

روز پدر

متولدین اسفند

شما در حال حاضر از نظر روابط عاطفی از شرایط خود کاملا راضی هستید. اگر مجرد باشید کاملا خوشحال هستید و هیچ عجله ای برای تغییر این وضعیت ندارید. اگر هم عشقتان را پیدا کرده باشید رابطه تان خیلی خوب است و درست همان طوری که خودتان دلتان می خواهد دارد پیش می رود. با این حال، امروز چنانچه کوچکترین تغییری در رفتار شخصی که دوست دارید ببینید نسبت به او کمی دچار تردید خواهید شد. خونسردی خود را حفظ کنید! هیچ چیزی در رابطه ی بین شما و طرف مقابلتان تغییر نکرده است و به احتمال زیاد تغییری که در رفتار او پیش آمده از مشکلات شخصی اش که به احتمال زیاد با مسائل مالی در ارتباط هستند، سرچشمه می گیرد.

 

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست

دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد

گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

 

تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

 

روز پدر

مطالب مرتبط

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال