مطالب جذاب از سراسر وب :

دانلود سریال ممنوعه

 عکس بازیگران سریال گیم اف ترونز

شبکه HBO تصریح کرد که قسمت آخر فصل ۷ سریال پربیننده ترین قسمت این سریال در تمام این فصل ها بوده است و آمار خیره کننده ۱۲.۱ میلیون بیننده به صورت زنده را به نام خود ثبت کرده است.

اولین سوال برای همه بعد ازپخش قسمت آخر فصل ۷  ، دانستن زمان پخش فصل ۸ سریال game of thrones خواهد بود. با ما باشید تا در ادامه آمار فصل ۷ و زمان آغاز فصل ۸ را بررسی کنیم.

 

فصل هشتم بازی تاج و تخت

قسمت آخر فصل ۷ پر بیینده ترین قسمت تمام اپیزودهای این سریال شد:

همه ما می دانیم سریال بدون شک یکی از زیباترین سریال های حال حاضر دنیا می باشد که از شبکه HBO پخش می شود. شبکه HBO بعد از پایان قسمت آخر سریال گیم آف ترونز این خبر را تایید کرد که قسمت آخر سریال رکورد پر بیننده ترین قسمت این سریال را شکسته است.

شبکه HBO تصریح کرد که قسمت آخر فصل ۷ سریال گیم آف ترونز پربیننده ترین قسمت این سریال در تمام این فصل ها بوده است و آمار خیره کننده ۱۲.۱ میلیون بیننده به صورت زنده را به نام خود ثبت کرده است.

اگر در این آمار ، سرویس های پخش آنلاین را نیز اضافه کنیم آمار بیشتری نیز خواهیم داشت. همچنین این آمار شامل افرادی که بعد از اتمام سریال کپی آن را تماشا کرده اند نمی شود. یعنی آمار ما ایرانی ها را را حساب نکرده اند.

این امکان وجود دارد که دیگر هیچ برنامه تلویزیونی نتواند این رکورد را ثبت کند. مگر اینکه فصل آخر سریال گیم آف ترونز، رکورد شکنی دیگری ایجاد کند.

 

دانلود فصل هشتم سریال گیم آف ترونز Game Of Thrones

زمان پخش فصل ۸ سریال game of thrones:

مطمئنا اولین سوالی که بعد از پایان این فصل پیش خواهد آمد، این است که چه زمانی فصل ۸ پخش خواهد شد. هر چند تا کنون به صورت رسمی جایی عنوان نشده است که چه زمان فصل ۸ سریال game of thrones پخش خواهد شد .

از جمله اینکه فصل ۸  قسمت های کم تری نسبت به فصل های قبلی خود خواهد داشت. برا اساس گفته های دست اندر کاران این سریال ، فصل ۸ شش قسمت خواهد داشت.

 در مورد زمان هر قسمت نیز صحبت های متفاوتی وجود دارد. اما اکثر آنها نسبت به طولانی تر بودن هر قسمت خبر داده اند ، حتی در بعضی از سایت های خبری تا زمان هر قسمت ۸۰ دقیقه را نیز مطرح کرده بودند.

در مورد زمان پخش سریال نیز سایت انگلیسی میرور عنوان کرده است که تاریخ پخش سریال کم تر از جولای ۲۰۱۸ نخواهد بود. سایت VOX حدودا ۱۶ ماه را برای تولید و آماده شدن سریال برای پخش ،فصل ۸ سریال را پیش بینی کرده است.

بازیگر نقش سانسا استارک بازیگر معروف سریال game of thrones در مصاحبه ای که با مجله ورایتی داشت گفته که فصل هشتم این سری در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

مدت زمان زیادی است که شایعه شده اپیزودهای باقیمانده بازی تاج و تخت (Game of thrones) در سال ۲۰۱۸ منتشر نخواهند شد بلکه سال بعد از آن یعنی ۲۰۱۹ پخش خواهند شد. این اولین بار در کل سری بازی تاج و تخت است که فصلی بعد از دوسال پخش شود. سوفی ترنر در مصاحبه ای که داشت در رابطه با کاراکترش در فصل آخر گفت:

اپیزودهای پایانی این سریال برای سانسا قسمت‌هایی پیچیده و فریبنده خواهد بود، چرا که در انتهای فصل قبل او احساس کرده که توانسته به تمام اتفاقات دور و برش سروسامان دهد. او خانواده‌اش را دوباره در کنارش دارد. آن‌ها دوباره کنترل شمال را در اختیار گرفته‌اند. در فصل جدید، تهدید جدیدی سراغ او می‌آید و ناگهان او خود را دوباره در مخمصه سهمگینی می‌بیند. و این دفعه بدون لیتل‌فینگر، این مخمصه تبدیل به امتحان جدیدی برای او می‌شود که باید دید آیا می‌تواند از آن به سلامت عبور کند یا خیر. مطمئنا بدون حضور این استاد دوز و کلک در کنار او که هوایش را داشته باشد، این دردسر چالش بزرگی برای او خواهد بود. این فصل برای او به جای جدال‌های سیاسی و مکارانه، بیشتر شامل نبردهای پرشور و آتشین خواهد بود.

سانسا استارک

 

فصل آخر سری بازی تاج و تخت تنها شش اپیزود خواهد داشت، و از نظر اپیزود کمترین قسمت ها را نسبت به فصل های قبل دارد. ولی به گفته سازندگان در فصل آخر قرار است شاهد اپیزود هایی طولانی تر نسبت به فصل های قبل باشیم.

 آغاز فیلم برداری فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت کی خواهد بود؟

هنوز از منبع رسمی اعلام نشده است . اما در جایی نیکولای کستر والدو (بازیگر نقش جیمی لنیستر) اعلام کرده است که از ماه اکتبر شروع به فیلم برداری آن خواهند کرد.

فصل آخر سریال game of thrones چه تعداد قسمت خواهد داشت؟

این موضوع تایید شده است که فصل آخر ۶ قسمت خواهد داشت. آنها در حقیقت فصل ۷ که قرار بود ۱۳ قسمت داشته باشد را به دو بخش ۷ و ۶ قسمتی تقسیم کردند. که فصل ۷ ، ۷ قسمت را به خود اختصاص داد و فصل ۸ ، ۶ قسمت خواهد داشت.

 شبکه HBO عنوان کرده است که با توجه به دانلود های غیر قانونی و لو رفتن قسمت هایی از این سریال در گذشته تمهیدات جالبی را برای فصل ۸ در نظر گرفته است که در این بحث نمی گنجد و به طور جداگانه آن را بررسی کرده ایم.

نکته جالب دیگری که به تازگی نیز توسط  HBO مطرح شده است ، این می باشد که ۵ سریال فرعی از این سریال در حال طی کردن مراحل پیش تولید می باشد. و از آنها تنها یک سریال برای بعد از پایان این سریال بر روی آنتن خواهد رفت.

 عکس بازیگران سریال گیم اف ترونز:

 عکس بازیگران سریال گیم اف ترونز

 عکس بازیگران سریال گیم اف ترونز

 عکس بازیگران سریال گیم اف ترونز

 عکس بازیگران سریال گیم اف ترونز

 

 

مطالب مرتبط

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی