مطالب جذاب از سراسر وب :

loading…


loading…


تاریخ دقیق واریز یارانه اردیبهشت ماه ۹۷

یارانه نقدی فروردین ۹۷ بامداد یک‌شنبه ۲۶ فروردین به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت است. یارانه هر فرد همچون سال گذشته ۴۵۵۰۰ تومان می باشد. زمان دقیق واریز یارانه اردیبهشت متعاقبا اعلام می شود.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

تاریخ دقیق واریز یارانه اردیبهشت ماه ۹۷

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اقتصادی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

 

یارانه شکلی از کمک مالی است که به یک تجارت یا بخش اقتصادی پرداخت می‌شود؛ یا به عبارت دیگر اعطاء کمک مالی به روی یک کالا یا خدمتی که به مردم داده می‌شود جهت افزایش رفاه عمومی جامعه.

 

 

یارانه از نظر دولتها نوعی مالیات منفی محسوب شده، در رده مالیات‌ها در بودجه دولتی لحاظ می‌گردد. به این دلیل یارانه را مالیات منفی به حساب می‌آورند که این مالیات از طرف دولتها، پرداخت می‌شود، نه دریافت.

 

 

پرداخت یارانه از دیدگاه دولت‌ها به علت اهداف: اقتصادی، توسعه‌ای، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی پرداخت می‌گردند. این اهداف می‌تواند در پرداخت یارانه به مصرف‌کننده، تولیدکننده، ادارات خدماتی، صادرکننده یا واردکننده تحقق یابد. وبه طور کلی اهداف یارانه را می‌توان در سه مورد زیر خلاصه کرد: ۱)هدف مند نمودن بکارگیری منابع کمیاب ۲)تثبیت قیمت‌ها ۳)توزیع در آمد

 

پس از مشخص شدن تاریخ دقیق واریز یارانه اردیبهشت ماه ۹۷  ؛ زمان واریز در سایت قرار داده خواهد شد .

 

این پست توسط بخش اقتصادی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

تاریخ دقیق واریز یارانه اردیبهشت ماه ۹۷

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی