دانلود سریال سال های دور از خانه ( شاهگوش )

آیا ازدواج موقت با ۱۰۰ هزار تومان انجام می‌پذیرد؟

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

آیا ازدواج موقت با ۱۰۰ هزار تومان انجام می‌پذیرد؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

یکی از موسسات از طریق فضای مجازی اقدام به واسطه‌گری برای ازدواج موقت و دائم کرده است و با دریافت ۱۰۰ هزار تومان آگهی درخواست آنان را منتشر می‌کند.

ماجرای ازدواج موقت در موسسه

این موسسه  برای ارسال مجدد مشخصات و به اصطلاح ری شات ۵۰ هزار تومان از دختر و پسرها می گیرد، نشان می دهد، اکثر آگهی از سوی دختران متولد دهه شصت و هفتاد منتشر شده اند، در این آگهی ها از قد و وزن و علایق تا تحصیلات و شروط قید شده اند. فعالیت اصلی مؤسسه مورد بررسی آموزش خانواده و مشاوره است اما برای آشنایی دختر و پسرها برای ازدواج هم فعالیت می کند.

یکی از دخترانی که این مؤسسه و فعالیت هایش را چند سالی است که می شناسد درباره نوع فعالیت های مؤسسه در خصوص ازدواج و مشاوره گفت: کار مؤسسه گاهی تنها در حد دادن شماره است، پیش آمده که دختر بعد از مدتی فهمیده پسر معرفی شده اصلاً قصدش ازدواج یا ازدواج دائم نیست و یا اطلاعاتی که توسط دختر یا پسر ارائه شده غلط است، ضمانتی هم وجود ندارد.کسی هم که تلفنی جواب موردها را میدهد گاه، ظاهراً بدون اینکه متوجه باشد قبلاً به هر شخص چه موردی معرفی کرده است، شماره تلفن دختران را به پسر می دهد.

اکبر محمدی روانشناس و مشاور خانواده با بیان اینکه ازدواج در بستر اینترنت در دنیا مرسوم است اما با ساختارهای فرهنگی ما همخوانی ندارد، گفت: ازدواج هایی که خارج از چارچوب های شناخته شده همچون خانواده، فامیل و گروه دوستان صورت می گیرد به دلیل اینکه هیجانی است و بدون آگاهی و شناخت انجام می شود، با مشکلاتی مواجه می شود.

وی افزود: موارد زیادی از سوءاستفاده از دختران و پسران در این گونه آشنایی ها وجود دارد، البته اغلب این کانال ها که اقدام به واسطه گری ازدواج می کنند از نیت واقعی طرفین مطلع نیستند، برخی افرادی که آگهی خود را منتشر می کنند اصلاً قصد ازدواج دائم ندارند. این گونه آشنایی ها گاه بعد از اتفاقات ناخوشایندی که می افتد به بدبینی عمیق نسبت به جنس مخالف یا ازدواج در دختر و پسرها منجر می شود.

محمدی با بیان اینکه با پدیده وارونگی در ازدواج مواجه هستیم، خاطر نشان کرد: این پدیده وارونگی به ایجاد این چنین کانال هایی برای معرفی افراد به یکدیگر دامن می زند. علاقه پسر به ازدواج با یک دختر و مطرح شدن تقاضای ازدواج از سوی پسر اتفاقی مطلوب است اما متأسفانه با شرایطی مواجهیم که پسران علاقه ای به تشکیل زندگی ندارند اما بسیاری از دختران به تشکیل زندگی و تجربه همسری و مادری تمایل دارند. یک دلیل این وارونگی نیز وجود برخی دختران در دسترس و ارزان است که هرچند کم هستند اما باعث می شوند برخی پسران نیازهای جسمی و روحی خود را خارج از حریم ازدواج قانونی به هر روشی که بخواهند، تأمین کنند و دیگر دردسرهای مالی و غیرمالی ازدواج را هم متحمل نشوند.

دلایل معیشتی و اقتصادی در کنار برخی دلایل فرهنگی می تواند از دلایل ایجاد عدم علاقه پسران به ازدواج یا همان پدیده وارونگی باشد، مسلما در ایجاد این اتفاق دلایل فرهنگی متعددی مؤثر هستند.

واسطه گری برای ازدواج اتفاقی است که به دلایلی در جامعه ما کمرنگ شده است اما به نظر می رسد واسطه گران اینترنتی که به جیب خود هم در این میان توجه دارند و تنها با دغدغه فرهنگی وارد این کار نشده اند، نمی توانند جایگزین مناسبی برای خانواده ها، گروه های دوستان و یا مساجد باشند.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آیا ازدواج موقت با ۱۰۰ هزار تومان انجام می‌پذیرد؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

مطالب جذاب از سراسر وب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال