سریالسریال ایرانی

آیا جواد با مرضیه در سریال بچه مهندس ۳ ازدواج می کند؟

سریال بجه مهندس ۳ هرشب ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه بر روی آنتن شبکه ۲ سیما می رود. این سریال روایتگر زندگی پر چالش جواد جوادی می باشد که سرنوشت برای او رقم زد تا دور از خانواده و در پرورشگاه بزرگ شود و زندگی کند.

سریال بجه مهندس 3
سریال بجه مهندس ۳

روزبه حصاری بازیگر نقش جوانی جواد می باشد که در فصل سوم این سریال به ایفای هنر پرداخته است. او در این فصل دانشجوی ارشد می باشد که درگیر پایان نامه خود و رفقایش است.

مرضیه توفیقی مقدم از هم کلاسی های او و دختر استاد اش دکتر توفیقی می باشد. مهشید جوادی در نقش مرضیه و فرهاد قائمیان در نقش دکتر توفیقی حضور دارد.

شنیده ها حاکی از آن است که پس از حضور جواد در پروژه دکتر توفیقی به جای سعید و پس از ناامید شدن از رسیدن به مژگان یا همان مومو کم کم دلباخته مرضیه هم کلاسی خود می شود و با دختر استادش ازدواج می کند.

[تعداد: ۶۴   میانگین: ۴/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

۱۲ دیدگاه

 1. به نظرمن مژگان اصلالیاقت جوادرونداره. اون حتی یه زنگ کوچیک روازجواددریغ کرد. بعدشم دوری آدماروسردمیکنه. شش سال زمان کمی برای فراموش کردن نیست.اگرانقدرهم تلاش واسه رفتن می کردبه خاطراین بود که یک عشق واقعی توزندگیش پیدانشده بود تادل ببنده. حالاکه مرضیه دختربه این خوبی بایک خانواده ی متشخص لیاقت جوادروداره نه مژگان افاده ای که حتی حاضربه قبول کردن پدرواقعیش نشد.

 2. یکی از مزخرف تربن سریال های تاریخ.
  ماه رمضون سر سفره افطار بعد غذا و نوشیدن چای واسه استراحت یه ساعت تلویزیون میدیدم از قضا این سریال اون ساعت پخش میشد.رمضان که تموم شد دیدن سریال هم فراموش کردم.فهمیدم این همه قسمتم از زور بی حالی ماه رمضان بوده دنبالش میکردم و الا سایر ماه ها اگه پخش میشد عمرا میدیدم.
  تاره فهمیدم دلیل دنبال کردن فصل ۱ و ۲ هم باز همین بوده البته فصل ۲ رو یادم نیست اصلا نگاه کردم نکردم.نمیدونم شاید فصل دو ماه رمضان پخش نشده منم ندیدم .

 3. باسلام خدمت همه برادران و خواهران گرامی
  بنده از نظرم خدمت به کشور وشرافت کشور از یک قول عشقی برتر است لهذا نظرم بر این است که جواد با مرضیه خانم ازدواج و همیشه به کشورش خدمت میکنه

 4. اگه قراره مژگان و جواد با هم عروسی نکن مسخره کردن مردم رو ۳۰ قسمت جواد پدرش در اومد تا پایان نامشو بده که بره خارج حالا مرضیه رو دوست داره ؟؟؟

 5. خانم عزیز بر اساس واقعیت هست توی واقعیت کجا یه همچین چیزی میتونه باشه که دو نفر ۶ سال تمام حتی یه پیام رو از هم دریغ کرده باشن بعد باز هم عاشق هم باشن ها؟ مگه میشه هنوز عاشق کسی باشی که خیلی وقته ندیدیش و به کسی که هر روز جلوته وابسته نشی این فیلم واقعیت رو نشون میده و واقعیت هیچ وقت از عشق های افسانه ای پر نشده

 6. من مطمئنم که با هم ازدواج می کنن فقط کافیه نگاهاشون نسبت به هم رو ببینید کاملا معلومه که عاشق همدیگه شدن

 7. ای مردشور اینجور سریال ها رو ببره که همیشه بر ذوق آدم می زنه یعنی اولش جواد به فکر مومو یا مژگانه که بعدش یهویی یه اتفاقی می فته و با یک دختر دیگه مثله مرضیه ازدواج می کنه آقا وقتی نمی تونی یک سریال احساسی بسازی پس چرا سریال می سازید

  1. خانم عزیز بر اساس واقعیت هست توی واقعیت کجا یه همچین چیزی میتونه باشه که دو نفر ۶ سال تمام حتی یه پیام رو از هم دریغ کرده باشن بعد باز هم عاشق هم باشن ها؟ مگه میشه هنوز عاشق کسی باشی که خیلی وقته ندیدیش و به کسی که هر روز جلوته وابسته نشی این فیلم واقعیت رو نشون میده و واقعیت هیچ وقت از عشق های افسانه ای پر نشده

   1. خب خانم مائده به نظرت مژگان عوض شد ؟ هنوز همون طوریه بعدشم یه نفر ۶ سال به کسی که دوسش داره بی محلی کنه بعد بگه جبران میکنم؟ مگه کار اشتباهی انجام داده ؟
    که بشه جبران کرد عشق باید خودش وجود داشته باشه و سرد بودن یه رابطه رو نمیشه جبران کرد چون عشقی وجود نداره
    تازه جدا از این معلومه که جواد با مرضیه ازدواج میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن