اخبار داغ

آیا حذف علی دایی از مربیگری در فوتبال ایران واقعیت دارد؟

مجله اینترنتی کولاک: چرخش مسئولان تراکتورسازی تبریز به سمت نکونام باعث شد تا برخی رسانه ها از شایعه حذف علی دایی از فوتبال ایران سخن بگویند. علی دایی و مدیران تراکتورسازی طی روزهای گذشته مذاکراتی با یکدیگر داشتند، در حالیکه دو طرف برای قبول مربیگری دایی در تیم تبریزی به توافقاتی هم رسیده بودند ناگهان خبر مذاکره مسئولان این تیم با نکونام در بسیاری از رسانه ها منتشر شد!

 

آیا حذف علی دایی از مربیگری در فوتبال ایران واقعیت دارد؟
آیا حذف علی دایی از مربیگری در فوتبال ایران واقعیت دارد؟

به گفته برخی رسانه ها، به تیم‌های لیگ برتری توصیه شده از بستن قرارداد همکاری با علی دایی خودداری کنند. این تصمیم بعد از آن اتخاذ شده که علی دایی وارد چالش علنی با برخی از افراد پرنفوذ در شبکه ورزش کشور شد.

علی دایی پس از اخراج ناگهانی اش از مربیگری تیم سایپا در یک نشست خبری با اصحاب رسانه فاش کرد که پروژه اخراج او را سردار غفور رئیس پیشین حراست صداوسیما طراحی کرده است کسی که اکنون با اسم جدید بنام مصطفی مدبر رئیس سایپا شده است

دایی در مصاحبه ای گفته بود: من سردار غفور را زمانی که حراست صداوسیما بود می‌شناسم. من یک پرونده سال ۸۵ دارم که یک خانم حدود ۳۰۰ میلیون من را خورده بود. همه مدارک مشخص است که او خودش را از نزدیکان غفور درجزی دولق معرفی می‌کرد. آن زمان در دادسرا با تیم حفاظتی او مشکل پیدا کردم و سال ۸۵ که من محکومیت او را گرفتم ولی چند بار از زندان فرار هم کرد، از آشنایان سردار غفور بوده است

بعد از این افشاگری صدا و سیما و شرکت سایپا در حرکتی همزمان تبلیغات منفی علیه دایی را درپیش گرفتند به گونه ای که در برنامه های تلویزیون بویژه ۲۰ و ۳۰ با مونتاژ فیلم های مربوط به رفتارها و اظهارات علی دایی از او چهره یک فرد ناسازگار، پولکی، پرخاشگر، بداخلاق و … به نمایش گذاشته شد

حال ۲ دو هفته بعد از این درگیریها، یک روزنامه ورزشی در گزارشی فاش کرد که پروژه حذف علی دایی از جرگه مربیان لیگ برتر کلید خورده است این گزارش تاکید می کند  از خارج از محدوده فوتبال به باشگاه‌های لیگ برتری توصیه شده با علی دایی همکاری نکنند. گویا این توصیه بی‌ارتباط با افشاگری دایی بعد از اخراج از سایپا نیست و زیرآب دایی را یک جوری زدند که در لیگ نوزدهم غایب خواهد بود.»

بعد از انتشار این شایعات علی دایی در گفتگویی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد:

«دنبال کارهای شخصی خودم هستم. تا الان هم هیچ مذاکره‌ای از سوی تیم‌های لیگ برتری با من صورت نگرفته که بخواهم درباره‌اش حرفی بزنم.
چنین مسائلی بعید نیست و شاید هم این مسائل خیلی محتمل باشد، اما من مگر وابسته به فوتبال هستم که بخواهم ناراحت شوم؟ من همیشه حرف حق را می‌زنم و تا آخرش هم پای حرفم هستم.
این موضوع، شایعه‌ای است که شاید حقیقت داشته باشد. پیش‌بینی می‌کردم که این اتفاق رخ بدهد. خیلی وقت است که تمام هم‌وغم خود را گذاشته‌اند امثال من را بین مردم بد و خراب کنند که البته خدا را شکر عزت و ذلت را خدا می‌دهد و به هدف‌شان نمی‌رسند.»

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن