سریالسریال خارجی

اسامی بازیگران و داستان سریال سرقت پول Money Heist فصل ۴ + اطلاعات تکمیلی

اسامی بازیگران و داستان سریال سرقت پول Money Heist فصل ۴ به همراه اطلاعات تکمیلی درباره سریال سرقت پول یا خانه اسکناس در این مطلب. سرقا اسکناس یا خانه کاغذی (La casa de papel) یا آن‌طور که در عنوان اسپانیایی آمده، خانهٔ اسکناس، مجموعه تلویزیونی اسپانیایی در ژانر سرقت است که در سال ۲۰۱۷ ابتدا از شبکهٔ آنتنا ۳ اسپانیا پخش شد و سپس نت‌فلیکس آن را در سطح جهان منتشر کرد. فصل سوم آن در تاریخ ۱۰ ژوئیه ۲۰۱۹ (۲۸ تیر ۹۸) توسط نت‌فلیکس پخش شد و فیلمبرداری فصل سوم آن در اوت ۲۰۱۹ به پایان رسیده است و فصل چهارم آن از تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ پخش می شود.

شبکه نت فلیکس آمار تماشاگران سریال خانه اسکناس را منتشر کرده و این آمار خیره‌کننده است. بیش از سی و چهار میلیون نفر در سراسر جهان، این سریال را تماشا کرده‌اند! بخش هایی از فصل دوم و سوم این سریال اواخر مهر ۱۳۹۸ از شبکه پنج سیما به نمایش درآمده است. البته در نوروز ۱۳۹۹ هم از شبکه تماشا به نمایش درآمد.

بازیگران و داستان سریال سرقت پول
بازیگران و داستان سریال سرقت پول

خلاصه داستان

زنی که به جرم سرقت تحت تعقیب پلیس است، توسط مردی با نام مستعار پروفسور فرا خوانده می شود تا یک سرقت بزرگ را همراه یک گروه حرفه ای از کارخانه ملی سکه و تمبر به انجام برسانند.

برای اینکه امنیت کار آنها حفظ شود، به پیشنهاد پروفسور هر یک از اعضای گروه نامی مستعار انتخاب می کنند که نام یکی از شهرهای معروف جهان است و نام زن نیز توکیو است.

توکیو حین عملیات سرقت به پسری از اعضای گروه که مشخص می شود، نامش ریو است علاقمند می شود اما حین سرقت توکیو هدف گلوله قرار می گیرد و کشته می شود و سرقت نیز آن گونه که پروفسور پیش بینی کرده پیش نمی رود البته این تنها ظاهر قضیه است و پروفسور نقشه های زیرکانه تری در سر دارد و …

در فصل سوم چه گذشت؟

در فصل سوم سریال Money Heist باند دزدی دوباره دور هم جمع می‌شوند تا این بار سرقت بزرگ‌تری را نسبت به دزدی اول، برنامه‌ریزی کنند. همه این کارآزمایی‌ها هم برای این انجام می‌شود که یکی از اعضایشان را که دستگیر شده است، نجات دهند. در قسمت هشتم می‌بینیم که ارزش سهام به‌طور چشمگیری بالا رفته است و جنگی همه‌جانبه در حال شروع شدن است.

پروفسور معتقد است که راکل مرده است و به همین دلیل اعلام جنگ می‌کند. همین امر موجب می‌شود برای مقابله به سلاحی چون RPG نیاز شود تا تانکی که قصد دارد وارد بانک شود، منهدم شود. نایروبی تیر می‌خورد و وضعیتش ناخوشایند است و پروفسور مجبور می‌شود با پلیس دیگری وارد مذاکره شود تا اوضاع را تحت کنترل خود قرار دهد. برخی از هواداران معتقدند با توجه به وضعیت نایروبی ممکن است دیگر او را در سریال نبینیم. امیدواریم گروه بتوانند فرار کنند وگرنه باید در فصل چهار شاهد سقوط آن‌ها باشیم.

در گزارشی از الکس پینا پرسیده شد که آیا برای ساخت فصل‌های دیگر هم برنامه‌ای دارد؟ او در پاسخ به این سؤال گفت که دلایل زیادی وجود دارد که دیگر سریال را ادامه ندهیم. از طرفی، سریال هنوز کوتاه است و نتیجه‌گیری آن مشخص نشده است. از سوی دیگر، شخصیت‌های اصلی با دزدی‌ای که انجام داده‌اند میلیونر شده‌اند و قصد دارند برنامه سرقت دیگری را ترتیب دهند.

دور هم جمع کردن دوباره شخصیت‌ها کار دشواری خواهد بود اما همان‌طور که می‌دانیم این باند سرقت با سایر باندها فرق دارد و آن‌ها مانند سارقان سایر داستان‌ها انسان‌های کاملی نیستند و می‌توانند مرتکب اشتباه شوند.

بازیگران و نقش ها

  • اورسولا کوربیرو (Úrsula Corberó) در نقش Silene Oliveira معروف به توکیو
  • ایتزیار ایتونو (Itziar Ituño) در نقش Raquel Murillo معروف به لیسبون
  • آلفارو مورتی (Álvaro Morte) در نقش Sergio Marquina معروف به پروفسور
  • پاکو توس (Paco Tous) در نقش Agustín Ramos dos Hermanas معروف به مسکو
  • پدرو آلونسو (Pedro Alonso) در نقش Andrés de Fonollosa معروف به برلین
  • ایستر آیسبو (Esther Acebo) در نقش Mónica Gaztambide معروف به استکهلم
  • آلبا فلورنس (Alba Flores) در نقش Ágata Jiménez معروف به نایروبی
  • میگل هیران (Miguel Herrán) در نقش Aníbal Cortés معروف به ریو
  • جیمی لورنته (Jaime Lorente) در نقش Daniel Ramo معروف به دنور


برای دیدن مطالب بیشتر به لینک های بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۰ و سریال جدید خارجی مراجعه کنید

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن