سریالسریال خارجی

اسامی بازیگران سریال سرقت پول + خلاصه داستان

در این پست خبری درباره بازیگران سریال سرقت پول و داستان این سریال خارجی نوشته ایم. سریال خارجی سرقت پول محصول سال ۲۰۱۷ اسپانیاست که از شنبه ۲۳ آبان ماه از شبکه پنج سیما پخش می شود. فصل دوم این سریال در ۹ قسمت از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۳ پخش و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۱ و ۱۹ خواهد بود.

بازیگران سریال سرقت پول
بازیگران سریال سرقت پول

خلاصه داستان سریال سرقت پول

زنی که به جرم سرقت تحت تعقیب پلیس است، توسط مردی با نام مستعار پروفسور فرا خوانده می شود تا یک سرقت بزرگ را همراه یک گروه حرفه ای از کارخانه ملی سکه و تمبر به انجام برسانند.

برای اینکه امنیت کار آنها حفظ شود، به پیشنهاد پروفسور هر یک از اعضای گروه نامی مستعار انتخاب می کنند که نام یکی از شهرهای معروف جهان است و نام زن نیز توکیو است.

توکیو حین عملیات سرقت به پسری از اعضای گروه که مشخص می شود، نامش ریو است علاقمند می شود اما حین سرقت توکیو هدف گلوله قرار می گیرد و کشته می شود و سرقت نیز آن گونه که پروفسور پیش بینی کرده پیش نمی رود البته این تنها ظاهر قضیه است و پروفسور نقشه های زیرکانه تری در سر دارد و … .

اسامی بازیگران

اورسولا کوربیرو، ایتسیار ایتانیو، آلوارو مورته، پاکو توس، پدرو آلونسو، آلبا فلورس، میگل هران، خائیمه لورنته، استر آسبو، انریکه آرسه، ماریا پدراسا،دارکو پریک، کیتی مانبر و ماریا پدراسا، الفارومورتی_پروفسور پدروالونسو-برلین البافلورنس-نایروبی، جیمی لورنته-دنور ترکیب بازیگران سریال سرقت پول را تشکیل می دهند.

برچسب ها

وبگردی

دکمه بازگشت به بالا
بستن