تلویزیون

اسامی راه یافتگان به مرحله فینال عصر جدید

پس از ماه‌ها رقابت نفسگیر میان ده‌ها شرکت‌کننده در زمینه‌های مختلف سرگرمی، هنری و ورزشی، تکلیف برنامه نهایی و فینال عصر جدید مشخص شد. در مرحله نیمه نهایی این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کنند.

بدین ترتیب محمد زارع، پارسا خائف، سعید فتحی روشن، فاطمه عبادی و گروه دختران نینجا از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت کننده در این مسابقه پس از گذر از مراحل مختلف، به فینال عصر جدید رسیدند.

اسامی فینالیست های مسابقه عصر جدید (رای داوران)

 فینالیست هاى شب اول:
سعید فتحى روشن
شیوا رضوى پور ( ✉️ با اعتبارنامه ).

فینالیست  شب دوم:
هوتن شکارى

فینالیست هاى شب سوم:
گروه فرشتگان گمنام
ساسان پرکان ( ✉️ با اعتبارنامه )
گروه ریکو ( ✉️ با اعتبارنامه )
گروه آرمیک ( ✉️ با اعتبارنامه ).

فینالیست شب چهارم:
کیا رکنى

فینالیست شب پنجم:
پارسا خائف

فینالیست شب ششم :
محمدمصطفى حصار

فینالیست شب هفتم:

محسن ضیایى
فینالیست دوم با راى مستقیم تیم برنامه سازى عصرجدید:
على بهبودى فر
دریافت کننده کارت طلایى :
درسا بادامیان ( ✉️اعبارنامه رویا نونهالى ).

فینالیست شب هشتم:
گروه پسران خورشید

فینالیست شب نهم:
گروه عروسک هاى غول پیکر ایرانى

فینالیست شب دهم:
سما برهانى – پرهام بنى اسد.

فینالیست شب یازدهم:
محمد مهدى حیدریان

فینالیست شب دوازدهم:

رحمان تک دهقان

فینالیست شب سیزدهم:

گروه کارونیا

فینالیست شب چهاردهم:

گروه آکروژیمِ پیرامید

فینالیست شب پانزدهم:

گروه شمشیربازی و آرمان امیدی

فینالیست شب شانزدهم:

گروه استارپلاس

فینالیست شب هفدهم:

اجرای رقص نور

فینالیست شب هجدهم:

پیام حسن نژاد – حرکات نمایشی کلیستنیکس

فینالیست شب نوزدهم:

محمد زارع

فینالیست شب بیستم:

فاطمه عبادی

فینالیست شب بیست و یکم:

فاطمه رادمنش

فینالیست شب بیست و دوم:

فینالیست نداشت.

فینال عصر جدید

اسامی فینالیست های مسابقه عصر جدید (آرای مردمی)

احسان موسوى نژاد، اولین فینالیست آراى مردمی با نمایش فرى استایل توانست با انتخاب مردم، راهى مرحله فینال شود.

زهرا بیرامى، دومین فینالیست آراى مردمى معروف به دختر ژله اى با نمایش توانمندى هاى فیزیکى توانست با انتخاب مردم، راهى مرحله فینال شود.

سیدسالار میرکریمى ، سومین فینالیست آراى مردمى، که اجراى استندآپ کمدى داشت، توانست راهى مرحله فینال شود.

گروه دختران نینجا چهارمین فینالیست آراى مردمى هستند که با اجراى حیرت انگیزشان، توانستند راهى مرحله فینال شوند.

ناهید عساکره پنجمین فینالیست آراى مردمى مى باشد که با بازى کردن بخشى از زندگى مادر خود توانست آراى مردمى قسمت پنجم را از آن خود کند.

گروه پسران ایران برنده آراى مردمى شب ششم مى باشد که با اجراى حرکات ورزشى و نمایشى متفاوت توانستند آراى مردمى شب ششم را از آن خود کنند.

یسرا سلیمانى برنده آراى مردمى شب هفتم است که توانست با محاسبه ذهنى خارق العاده خود آراى مردمى این شب را از آن خود کند.

سید على زرگر برنامه  آراى مردمى در برنامه هشتم  با اجراى استندآپ خود توانست آراى مردمى این شب را کسب کند.

شروین حاجى آقاپور برنده آراى مردمى شب نهم که با اجراى یک قطعه ساخته خود توانست آراى مردمى این شب را کسب کند.

مهدى عبدالوند برنده آراى مردمى شب دهم است که با نشان دادن قدرت عضلات دست خود در رقابت “مُچ اندازى” توانست آراى مردمى این شب را کسب کند.

على یعقوبى و علیرضا یعقوبى برنده آراى مردمى در برنامه یازدهم هستند که با اجراى حرکات پارکور خود توانستند آراى مردمى این شب را کسب کند.

حامد کارگر برنده آراى مردمى شب دوازدهم در برنامه دوازدهم است که با اجراى کم نظیر خود توانستند آراى مردمى این شب را کسب کند.

آدرینا توشه برنده آراى مردمى شب سیزدهم است که با اجراى بازیگرى خود توانست آراى مردمى این شب را کسب کند.

احسان قارزى برنده آراى مردمى شب چهاردهم است که با اجراى خوانندگى خود توانستند آراى مردمى این شب را کسب کند.

على جعفرى برنده آراى مردمى شب پانزدهم است که با اجراى شیرین و طناز خود توانستند آراى مردمى این شب را کسب کند.

ارشیا شاه کرمى برنده آراى مردمى شب شانزدهم است که با اجراى هیجان انگیز خود توانستند آراى مردمى این شب را کسب کند.

هادى مرتضى زاده برنده آراى مردمى شب هفدهم است که با اجراى بازیگرى غافلگیرکننده خود توانستند آراى مردمى این شب را کسب کند.

گروه اژدهاى سرخ برنده آراى مردمى شب هجدهم است که با اجراى کم نظیر خود توانستند آراى مردمى این شب را کسب کنند.

فینالیست‌ های عصر جدید آخرین هنرنمایی خود را در برابر احسان علیخانی، داوران (امین حیایی، بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد و رویا نونهالی) و تماشاگران اجرا کردند؛ این پنج نفر از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت کننده به فینال رسیدند.

 

جایزه این مسابقات به شرح زیر است:

نفر اول: ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصصی

نفر دوم: ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصصی

نفر سوم: ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصصی

نفر چهارم: ۷۵ میلیون تومان اعتبار تخصصی

نفر پنجم: ۵۰ میلیون تومان اعتبار تخصصی

گفتنی است؛ در این نظرسنجی ۲۴٫۴۰۵٫۶۰۸ نفر شرکت داشتند.

نفرات اول تا پنجم این رقابت ها براساس آرای مردمی انتخاب شدند که به شرح زیر هستند:

نفر اول: فاطمه عبادی ۶۵۴۴۹۶۴ رای

نفر دوم: محمد زارع ۵۹۱۶۳۶۲ رای

نفر سوم: پارسا خائف ۵۷۱۷۰۶۴ رای

نفر چهارم: سعید فتحی روشن ۳۱۴۸۴۳۱ رای

نفر پنجم: دختران نینجا با تعداد ۳۰۷۸۷۸۷ رای

 

 

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن