دانلود سریال هیولا

اقدام هولناک و دلخراش پسر جوان با مادرش در حمام

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

اقدام هولناک و دلخراش پسر جوان با مادرش در حمام

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار حوادث

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

پسر جوانی که در یک اقدام هولناک جسد مادرش را تجزیه کرده بود توسط پلیس دستگیر شد.

جوان ۲۹ ساله ژوئن سال گذشته مادر ۵۰ ساله خود را به قتل رساند. بعد از وقوع جنایت معاینات متعددی برای تعیین وضعیت روانی این جوان صورت گرفت که نتایج تمام آنها دال بر وجود بیماری روانی و اختلال عاطفی بوده است. متهم با نام  در دادگاه انگیزه خود را تماس عمه اش مبنی بر حضور مادرش در کلاس های جادوگری عنوان کرده است.

علت قتل مادر توسط پسر جوان

بر اساس گزارش بیمارستان آل امل این جوان ۲۹ ساله قتل مادرش که با نام اختصاری معرفی شده را غیرارادی انجام داده، همچنین در این گزارش آمده متهم علاوه بر بیماری روانی از اختلال گفتاری، درک و عاطفی رنج می برد. در ماه های آگوست، نوامبر و مارس چندین کمیته پزشکی برای بررسی پرونده این متهم بعد از وقوع جرم تشکیل شده، در همین راستا متهم سال گذشته در بیمارستان آل امل در بخش روانی بستری بوده است.

در سابقه این بیمار در پرونده اش ذکر شده در سال ۲۰۱۰ نیز در یک بیمارستان روانی در دانمارک به دلیل تشخیص روان پریشی حاد بستری شده، اما مدتی بعد حاضر به ادامه درمان نشده است. این متهم در طول بازجویی ها اعتراف کرده که مادر خود را که یک شهروند دانمارکی لبنانی تبار بوده کشته و اذعان داشته نخست دهان وی را بسته و بعد از خفه کردن گلوی اش را بریده است.

با توجه به گزارش ارائه شده در دادگاه جسد تجزیه شده این زن در آپارتمان وی که به همراه مادرش در منطقه مسکونی الممزر واقع در دبی زندگی می کرده در حالی کشف شده که پلیس برای بازداشت متهم برای دزدی با سلاح سرد از یک سوپرمارکت به خانه وی مراجعه کرده بود که با بوی تعفن مواجه می شود. با جستجو در آپارتمان جسد تجزیه شده قربانی را در وان حمام کشف می شود. متهم به مدت ۱۰ شبانه روز اقداماتی برای تجزیه جسد مادرش کرده بود.

این پست توسط بخش اخبار حوادث مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

اقدام هولناک و دلخراش پسر جوان با مادرش در حمام

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

مطالب مرتبط

مطالب جذاب از سراسر وب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال