اجتماعیاخبار داغ

اینستاگرام رومینا اشرفی + جزئیات جدید پرونده قتل رومینا اشرفی

در این مطلب از مجله کولاک، توضیحاتی درباره اینستاگرام رومینا اشرفی و همچنین جزئیات جدید پرونده قتل رومینا اشرفی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. درباره اینستاگرام رومینا اشرفی لازم به توضیح است بعد از انتشار خبر قتل وی، برخی از افراد سودجو اقدام به ساخت پیج های جعلی با نام او کردند تا بتوانند از این طریق فالوور جذب کنند! توجه داشته باشید رومینا اشرفی هیچ پیجی در اینستاگرام ندارد و چنانچه هر پیجی با نام او در اینستاگرام مشاهده کردید، آن پیج حعلی است.

رومینا اشرفی دختری ساکن شهر تالش بود که در تاریخ ۱ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی در زمان خواب در اتاق خود، توسط داس پدر خود، سر بریده شد تا یکی از قتل های ناموسی فجیع سال ۱۳۹۹ شمسی را رقم بزند! پدر بعد از ارتکاب جرم با در دست داشتن داس از خانه خارج شده است و به قتل دختر خود اعتراف می کند و توسط پلیس بازداشت می شود و به مراجع قضایی سپرده می شود.

مجلس ترحیم رومینا اشرفی ، دوشنبه ۵ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی در لمیر، روستای سفید سنگان برگزار شد.  رومینا اشرفی ، نوه فتح الله اشرفی و خواهر امیر محمد اشرفی بود. نام پدر قاتل (کربلایی رضا اشرفی) نیز در آگهی ترحیم درج شده است که با واکنش گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی همراه شده است.

 

[تعداد: ۴   میانگین: ۴/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن