چهره هاسلبریتی ایرانی

بیوگرافی و عکس عارفه معماریان بازیگر سریال مانکن

عارفه معماریان بازیگر جوان آینده دار تئاتر این روزها در سریال مانکن هنرنمایی می کند و مهمترین کار وی حضور در سریال حسین سهیلی زاده می باشد. این بازیگر جوان در این سریال نقش خواهر کاوه با بازی امیرحسین آرمان را بازی می کند.

عارفه معماریان بازیگر تئاتر و سینما می باشد. معماریان در زمینه تئاتر و فیلم های کوتاه فعالیت داشته است. تئاتر دیکتاتور عاشق ، فیلم کوتاه یازده و روزی روزگاری بانو تروتزز از جمله تجربیات او در بازیگری هستند. معماریان متولد مشهد است. او دو خواهر به نام های عادله و آزاده دارد.

سریال «مانکن» مهم ترین تجربه بازیگری او به حساب می‌آید. او در کنار بازیگران مطرحی مانند محمدرضا فروتن، مریلا زارعی ، امیرحسین آرمان و فرزاد فرزین را کار کرده است. عارفه معماریان در سریال مانکن در نقش بهاره صوفیان خواهر کاوه با بازی امیرحسین آرمان بازی می کند.

او درباره بازیگری در تئاتر می‌گوید: « پیشنهاد ایفای نقش، زیاد دارم اما در نقش‌های پیشنهادی مشابهت زیادی با نقش‌هایی که تاکنون بازی کرده‌ام وجود دارد، این نقش‌های مشابه را نمی‌پذیرم برای این که نمی‌خواهم در آن نقش بمانم. در پروسه تمرین به نقش می‌رسم و پروسه اجراهای عموم این روند را تکمیل می‌کند.

در ۱۰ سال گذشته شاهد رشد خوبی در روند کار زنان تئاتر این شهر در گرایش‌های مختلف تئاتر بوده‌ایم. کار گروهی مانند حلقه است و با کل گروه شکل می‌گیرد، دوست دارم افرادی که می‌خواهند جذب تئاتر شوند به گرایش‌های دیگر تئاتر مانند عکاسی، طراحی صحنه، مدیریت صحنه و … نیز توجه کنند و فقط به دنبال بازیگر شدن نباشند.

کار تئاتر پر از جزئیات است و اگر کوچکترین جزئیاتی رعایت نشود تمرکز کار به هم می‌ریزد و نتیجه خوبی نخواهیم گرفت. اهمیت ذات تئاتر برایم مهم است و هرچه که مخاطب را به سالن بکشاند من لذت می‌برم هر چند سلیقه خود من نباشد و در شرایطی که ما از تئاتر نمی‌توانیم ارتزاق کنیم؛ همین که مخاطب با تئاتر این شهر آشنا شده است اتفاق خوبی است و من از آن لذت می‌برم.»

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن