گوناگون

بیوگرافی و عکس مصیب اکبری قهرمان کشتی که دستفروشی می کند

مجله اینترنتی کولاک : مصیب اکبری کشتی گیر فرنگی ایرانی با سابقه درخشانی در دنیای قهرمانی کشتی است ؛ حالا مصیب اکبری  با آن بدن پولادین که در تشک کشتی تن حریف را به خاک می مالید ؛ این روز ها در ایستگاه اتوبوس و مترو مجبور به دستفروشی جوراب  و …. است .

مصیب اکبری متولد دهه شصت است و از کودکی عاشق دنیای ورزش و کشتی بوده است ، او چندی پیش در مسابقات کشتی بین المللی جام تختی توانست افتخارآفرینی کند و پرچم کشورش را بالاتر از پرچم رقبا برافرازد .

شب گذشته شبکه خبر گزارشی غم انگیز از زندگی مصیب اکبری  پخش شد ، دستفروشی کشتی گیر قهرمان جام تختی مایه تاسف است و باید گریست برای حال قهرمانی که اکنون مجبور به دستفروشی برای تامین هزینه های تحصیلش است .

حال اکنون مصیب غبار غم را به دل های هموطنانش می نشاند ؛ چرا جوان با استعدادی همچون او به جای تمرینات فشرده برای شرکت در المپیک و … باید درون ایستگاه های مترو دستفروشی کند .

بهروز نعمتی قول مساعد برای حل مشکل بیکاری مصیب اکبری فرنگی کار اهل شهرری را داد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مصیب اکبری فرنگی کار وزن ۵۵ کیلوگرم اهل  شهرری ظهرامروز(یکشنبه) در دیدار با بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی خواستار رفع مشکل بیکاریش شد.
نعمتی نیز در این دیدار با اشاره به لزوم حل مشکلات قهرمانان و مدال آوران قول داد در حد توان پیگیر حل مشکل وی باشد.مصیب اکبری فرنگی کار وزن ۵۵ کیلوگرم و نفر اول رقابت های بین المللی جام تختی است که دیروز(شنبه) گزارشی از وی در اخبار سیما پخش شد که برای امرار معاش خود مشغول دستفروشی است و قرار است با مساعدت نعمتی مشکل این کشتی گیر ۲۸ ساله تهرانی رفع شود تا اکبری با آرامش خاطر تمرینات خود را پیگیری کند.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن