چهره هاسلبریتی خارجی

ناتاشا دلال کی با وارون داوان بازیگر مشهور بالیوود ازدواج می کند؟ + عکس

ترجمه: سمیرا فیض آبادی/ در این مطلب درباره ماجرای رابطه ناتاشا دلال با وارون داوان بازیگر مشهور بالیوودی می خوانید. مدتی است در ستاره‌های جوان و خوش نام بالیوودی به نوبت عزم مصممی برای ازدواج و تشکیل خانواده شکل گرفته است. سال گذشته شاهد ازدواج ستاره‌های مطرحی همچو، انوشکا شرما، دیپیکا پادوکن و رنویر سینگ، پریانکا چوپرا و سونم کاپور بودیم. این بار وارون داوان، بازیگر جذاب و خوش چهره بالیوود، نسبت به اخبار ازدواجش با ناتاشا در سال جاری واکنش نشان داد.

رابطه ناتاشا دلال با وارون داوان
رابطه ناتاشا دلال با وارون داوان

طبق زمزمه‌هایی که شنیده می‌شود قرار است نوامبر سال ۲۰۱۹ شاهد ازدواج این ستاره پرطرفدار باشیم. البته زمزمه‌هایی هم در مورد ازدواج رنبیر کاپور و عالیا بات در سال پیش رو هست اما از طرف هیچ یک از آنها این موضوع تائید نشده است.

سال های زیادی است که وارون داوان با دختری به نام ناتاشا دلال رابطه متسحکمی داشته و دارد. این زوج خوشبخت روز گذشته در فرودگاه بمبئی دیده شدند که از تعطیلات سال نو بازمی‌گشتند. این دو عاشق و معشوق که از دوران کودکی دوست هستند دیگره مثل قبل سعی در پنهان کردن رابطه خود ندارند و در مقابل دوربین‌های عکاسان راحت‌تر قرار می‌گیرند. شنیده می‌شود که وارون داوان تصمیم دارد در این رابطه یک گام جلوتر حرکت کند و طبق منابع خبری او قصد دارد نوامبر سال ۲۰۱۹ با ناتاشا دلال ازدواج کند.

وارون داوان در یکی از مصاحبه‌های اخیرش اعتراف کرد که با ناتاشا در رابطه است و در برنامه «کافی ویت کارن» اظهار کرد که تصمیم دارد با ناتاشا ازدوج کند. این بازیگر خوش ذوق گفت که رابطه عمیقی با ناتاشا دارد و برای هم مثل اعضای یک خانواده هستند.

در حال حاضر وارون داوان، بازیگر کارگردان مطرح، دیوید داوان، چند پروژه در دست دارد. خانواده وارون تاریخی در نوامبر سال جاری میلادی را برای ازدواج وارون مشخص کرده‌اند که در صورت طولانی شدن برنامه کاری وارون زمان ازدواجش را به ما دسامبر تغییر خواهند داد. درهر حال چیزی که کاملا قطعی شده این است که وارون داوان امسال به خانه بخت خواهد رفت. وارون در حال حاضر درگیر فیلمبرداری فیلم «Kalank» مقابل عالیا بات است و پس از آن فیلم بعدی ریمو دیسوزا را در برنامه دارد. بعد از آن نیز فیلمی به کارگردانی پدرش را در برنامه دارد. وارون داوان در سال ۲۰۱۲ با فیلم موفق «دانش آموزان سال» وارد بالیوود شد.

[تعداد: ۶   میانگین: ۲.۳/۵]

نوشته های مشابه

۵ دیدگاه

  1. اول از همه چی این دختره خیلی نچسب و زشته
    دوما زوج وارون و آلیا خیلی خوبه
    همینطور وارون و شاردا
    خدا کنه که ازدواج نکنن

  2. اولا به نظر من زوج وارون و آلیا خیلی خوبه ولی اصلا از ناتاشا خوشم نمیاد خیلی زشته…. وارون وآلیا کنار همدیگه خیلیییی جذابن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن