سریالسریال خارجی

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی بابل babil + معرفی بازیگران

در این مطلب خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی بابل babil به همراه معرفی بازیگران سریال را می خوانید. هالیت ارگنچ و اوزان گون و اصلی آنور از جمله بازیگران سریال ترکی بابل هستند. سریال ترکی بابیل را Nüket Bıçakçı با همکاری Özlem Yücel نوشته و Uluç Bayraktar کارگردانی کرده است. این سریال جمعه شب ها ساعت ۲۱:۳۰ از کانال STAR ترکیه پخش می شود. همچنین سایت های مجاز ویدیویی داخلی نیز با کیفیت بالا این سریال را پخش می کنند.

قسمت اول تا آخر سریال ترکی بابل
قسمت اول تا آخر سریال ترکی بابل

سریال ترکی بابل یکی از معروفترین بازیگران کشور ترکیه می باشد. این سریال به بررسی زندگی ایرفان (عرفان) ، استاد دانشگاه می پردازد که از اخراج ناعادلانه خود ناراحت است و در تلاش است تا از فرزند بیمار خود مراقبت کند. هنگامی که درها یکی یکی بسته می شوند ، ایرفان خود را در وسط یک ماجراجویی تاریک می بیند که نمی تواند از آن فرار کند.

«هالیت ارگنچ» را بسیاری از ایرانیان می شناسند. این بازیگر معروف در سریال حریم سلطان در نقش محشتم سلطان یا سلطان سلیمان ایفای نقش می کند. این بازیگر در سریال هزار و یک شب هم در مقابل همسر واقعی اش بازی می کند. او متولد ۳۰ آوریل ۱۹۷۰ در استانبول ترکیه می باشد.قدش ۱۸۳ است و یک فرزند هم دارد.

از کارهای معروف او می‌توان به بازی در مجموعه تلویزیونی پدرم و پسرم و حریم سلطان اشاره کرد. آصلی انور  متولد ۱۰ مه ۱۹۸۴ در لندن متولد شده است پدرش ترک اهل قبرس می‌باشد. آصلی انور تا ۱۲ سالگی در لندن زندگی می‌کرد و بعد به ترکیه مهاجرت کرد.

بازیگران

Halit Ergenç در نقش Irfan

Ozan Güven در نقش Egemen

Asli Enver در نقش Ayse

Birce Akalay در نقش Ilay

Nur Fettahoglu در نقش Eda

Mesut Akusta در نقش Süleyman

Beren Kasimogullari در نقش Deniz


⇐ برای مطالعه مطالب بیشتر به لینک های سریال ترکی جدید، سریال های در حال پخش ترکیه و سریال ترکیه ای مراجعه کنید.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن