سریالسریال ترکیه ای

خلاصه داستان سریال ترکی دختر سفیر + اسامی بازیگران

یکی از سریال های جدید و در حال ساخت ترکیه در سال ۲۰۱۹ دختر سفیر نام دارد و ژانری درام دارد. این سریال به کارگرانی امره کاباک کوشان هم اکنون در مرحله فیلمبرداری قرار دارد و بزودی از شبکه استار تی وی پخش  خواهد شد.

اسامی بازیگران سریال ترکی دختر سفیر

گفتنی است عایشه فردا ایلماز و نهیر اردم  نویسندگان سریال دختر سفیر هستند.

بازیگران سریال ترکی دختر سفیر

اوراز کایگیلار، ارهان الپای بازیگر نقش اکین، انگین و نسلیهان بازیگر نقش ناره در سریال دختر سفیر به ایفای نقش خواهند پرداخت.

خلاصه سریال ترکی دختر سفیر

ماجرای سریال دختر سفیر از این قرار است که به موضوع عشق و انتقام می پردازد. سانجار و ناره ایفاگران نقش های اصلی سریال با اختلافات طبقاتی بسیار هستند.

سانجار جوانی با مرک مهندسی که در محله فقیر نشین ترکیه زندگی می کند و با در آمدی مختصری که دارد نمی گذارد زندگی به خانواده اش سخت بگذرد برادر سانجار نیز دانشجو است. و اینکه به طرز عجیب و مرموزی ناپدید می شود. طوری که سانجار متوجه ناپدیدی برادرش می شود و طی تحقیقاتی که انجام می دهد متوجه می شود آخرین قرار برادرش در سفارت ترکیه در کشوری که برای تحصیل در آن اقامت داشته بوده است. و همان روز نیز سفیر ترکیه بازنشسته می شود. و پس از بازنشسته شدن همراه با دخرش ناره به ترکیه می آید سانجار به علت فاصله طبقاتی نمی تواند با سفیر ملاقات کند و به دنبال راهی است برای دیدن سفیر.سانجار متوجه موضوعی مهم می شود و آن رابطه برادرش ناره با دختر سفیر است.

سانجار تنها راهی که در پیش رو دارد که با دختر سفیر ملاقات کند عشق است و به همین دلیل نقشه هایی را آماده می کند که از طریق دختر سفیر به برادرش برسد.

 

برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن