سریالسریال خارجی

اسامی بازیگران سریال هندی خیانت در عشق + داستان کامل و جزئیات

نمایش یک مثلث عشقی دیدنی Silsila Badalte Rishton Ka

ترجمه:‌ سمیرا فیض آبادی؛ بازیگران سریال هندی خیانت در عشق مشخص شدند. این سریال هندی یک مجموعه عاطفی- درام است که در ماه  ژوئن سال ۲۰۱۸  نمایش آن از شبکه کالرز تی وی آغاز شد. داستان این سریال پرطرفدار درمورد یک مثلث عشقی، تغییر روابط میان دلداگان و همچنین روباط فرازناشویی است. این سریال که با نام Silsila Badalte Rishton Ka مشخص می شود، همچنین توجه ویژه‌ای به خشونت خانگی علیه زنان نشان داده است. این سریال در دو فصل و مجموعا ۲۹۵ قسمت تولید شده است. فصل اول این سریال ۱۹۶ قسمت و فصل دوم آن ۹۹ قسمت دارند. آدیتی شرما، شاکتی آرورا، درشتی داما، تجاسوی پراکاش و آنری وجانی بازیگران اصلی این سریال هستند.

بازیگران سریال هندی خیانت در عشق
بازیگران سریال هندی خیانت در عشق

 داستان سریال هندی خیانت در عشق

مولی و ناندینی دو دوست صمیمی هستند که از کودوکی با هم بزرگ می‌شوند. ناندینی با فردی به نام راجدیپ دوستی تازه‌ای را آغاز می‌کند درحالیکه مولی به او هشدار می‌دهد که راجدیپ شخصیت خوبی ندارد و همین مسئله باعث ایجاد ناراحتی میان مولی و ناندینی می‌شود و آنها راهشان را از هم جدا می‌کنند. 

داستان به زمان حاضر می‌آید؛ ناندینی با راجدیپ ازدواج کرده است و مولی با فردی به نام کونال. مولی  پزشک  متخصص زنان و زایمان است و کونال متخصص کودکان است. آنها همیشه در همه جا از همدیگر حمایت می‌کنند. این درحالیست که ناندینی قربانی خشونت خانگی است راجدیپ یک تاجر جاه طلب و یک شوهر قولدور است که از هیچ فرصتی برای پرخاشگری و آزار دادن ناندینی چه به لحاظ روحی و چه به لحظ فیزیکی دریغ نمی‌کند.

کونال در یک کنفرانس مطبوعاتی با ناندینی روبرو می‌شود. او متوجه می‌شود ناندینی همان دوستی است که مولی گاها در مورد اوصحبت می کند. او در مورد ناندینی با مولی صحبت می‌کند و تصمیم می‌گیرند که یک قرار ملاقات با او ترتیب بدهند و بالاخره ناندینی و مولی بعد از هفت سال دوباره با یکدیگر ملاقات می‌کنند. سپس راجدیپ ناندینی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد و در وسط جاده او را رها می‌کند که برحسب اتفاق کونال او را پیدا می‌کند و به بیمارستان می‌رساند. مولی و کونال، ناندینی را متقاعد می‌کنند تا درمورد آزار و اذیت ‌های راجدیپ صحبت کند و درنتیجه راجدیپ به اتهام خشونت خانگی با شکایت ناندینی دستگیر می‌شود.

با گذشت زمان و هم صحبتی ناندینی و کونال، کونال احساس می‌کند که به ناندینی علاقه پیدا کرده است. او به خودش یادآور می‌شود که مولی همسر اوست اما نمی‌تواند از فکر کردن به ناندینی دست بردارد. آرام آرام؛ ناندینی هم به کونال علاقه مند می‌شود.  آنها سعی می‌کنند از هم دوری کنند اما غالبا  نگاهشان به هم گره می‌خورد و درنهایت ناندینی که دیگر نمی‌تواند احساسش به کونال را پنهان کند تصمیم می گیرد از آن شهر برود. وقتی کونال متوجه این موضوع می‌شود جلوی ناندینی را می‌گیرد و احساسش به او را ابراز می‌کند. آنها به صورت پنهانی و مخفیانه با یکدیگر وارد یک رابطه می‌شوند. مولی متوجه ارتباط میان همسرش با ناندینی می‌شود و قلبش می‌شکند. او تصمیم می‌گیرد که درخواست طلاق بدهد و از کونال جدا شود اما متوجه می‌شود که باردار است. کونال او را به حاملگی دروغین متهم می کند و او را طلاق می دهد تا با ناندینی ازدواج کند. بالاخره ناندینی با کونال ازدواج می‌کند.

۶ سال بعد:

مولی با دخترش میشتی و بهترین دوستش ایشان زندگی می کند. میشتی فکر می‌کند ایشان پدر اوست. کونال با دختر خودش و ناندینی از لندن برمی‌گردد. او نمی‌داند که میشتی دختر خودش است. میشتی و پری بی خبر از آنکه خواهر واقعی هستند، به دوستانی صمیمی تبدیل می‌شوند.  مولی و کونال برحسب اتفاق با یکدیگر روبرو می‌شوند.  مولی متوجه می‌شود که ناندینی بر اثر سرطان از دنیا رفته و کونال هم متوجه می‌شود که میشتی دختر اوست. ایشان به مولی پیشنهاد ازدواج می‌دهد و آنها تصمیم می‌گیرند با هم ازدواج کنند. در همین حال کونال تصادف می کند و حافظه‌اش را از دست می‌دهد. او فقط زندگی‌اش با مولی را به خاطر می‌آورد. مولی در کنار کونال می‌ماند تا او حافظه‌اش را به دست بیاورد و ایشان هم از میشتی و پری مراقبت می کند. کونال حافظه‌اش را بدست می‌آورد و درنهایت مولی هم تصمیم میگیرد به جای کونال با ایشان ازدواج کند و آن دو ازدواج می‌کنند.

سریال هندی عاشقانه خیانت در عشق
سریال هندی عاشقانه خیانت در عشق

۱۷ سال بعد

حالا میشتی و پری بزرگ شده‌اند. میشتی فرد کمال گرایی است. او به عشق ناب و تعهد در رابطه اعتقاد دارد. پری برخلاف میشتی از تعهد می‌ترسد و آدم آسان گیری است. آنها یک شرکت برگزاری مراسمات گوناگون را اداره می‌کنند. مولی، کونال و ایشان فوت کرده‌اند. میشتی قرار است به زود با دوست پسرش، ویر  نامزد کند.  بهترین دوست دوران کودکی پری؛ آرناو هم عاشق پری است اما پری چنین حسب نسبت به او ندارد. پری با فردی به نام روهان آشنا می‌شود و مسحور او می‌شود درحالیکه روهان وقتی میشتی را می‌بیند جذب او می‌شود. برحسب اتفاق مشخص می‌شود که روهان از دوستان صمیمی ویر است و خوشبختانه می‌تواند به عنوان مهمان در خانه میشتی و پری حضور داشته باشد. میشتی و روهان رابطه متناقضی با یکدیگر دارند درحالیکه پری و روهان یک دوستی ساده و خوشی دارند.

از آن سو، میشتی و ویر نامزد می‌کنند. روهان وقتی متوجه می‌شود که میشتی با ویر نامزد کرده است  سعی دارد احساسش نسبت به میشتی را پنهان کند. همچنین میشتی متوجه می‌شود وقتی دور و اطراف روهان است حس متفاوتی دارد و سعی دارد این احساسش را پنهان کند. از طرفی دیگر پری احساس می‌کند که عاشق روهان شده است. آرناو وقتی متوجه این موضوع می‌شود قلبش می‌شکند. سرانجام میشتی احساسش به روهان را می‌پذیرد. میشتی و روهان احساسشان نسبت به همدیگر را به زبان می‌آورند. میشتی نامزدی‌اش با ویر را به هم می‌زند و می‌گوید نمی‌تواند با او ازدواج کند چون او را دوست ندارد. ویر خیلی زود متوجه علاقه میشتی و و روهان به یکدیگر می‌شود.

او پری را در جریان رابطه میشتی و روهان قرار می‌دهد. میشتی هم از طریف رادیکا متوجه علاقه پری به روهان می‌شود و تصمیم می‌گیرد به خاطر پری، عشقش را قربانی کند و به همین دلیل وقتی پری در این باره از او سوال می‌کند، علاقه‌اش به روهان را انکار می کند و به شکل ظاهری وانمود می‌کند که به سمت ویر برگشته است. پری به روهان پیشنهاد ازدواج می‌دهد اما روهان به او می‌گوید که فرد دیگری را دوست دارد.

بعدا مشخص می‌شود که میشتی از یک بیماری کلیوی رنج می‌برد. پری  و رادیکا متوجه علاقه میشتی و روهان به همدیگر می‌شوند. پری یکی از کلیه‌هایش را به میشتی اهدا می‌کند و جان او را نجات می‌دهد و سه ماه بعد، در پایان در جشنی شاد و گرم و صمیمی روهان و میشتی با هم ازدواج می‌کنند.

سریال هندی خیانت در عشق

اسامی بازیگران سریال هندی خیانت در عشق :

آدیتی شرما در نقش دکتر مولی

شاکتی آرورا در نقش دکتر کونال مالهوترا

درشتی داما در نقش ناندینی مالهوترا

کینشوک مهانان در نقش ایشان کانا

تجاسوری پراکاش در نقش میشتی

آنری واجانی در نقش پری مالهوترا

کونال جیسینگ در نقش روهان

روهان گاندوترا در نقش ویر ورما

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن