سریالسریال ایرانی

دانلود قسمت آخر سریال بوی باران با لینک مستقیم

در این پست خبری امکان دانلود قسمت آخر سریال بوی باران با لینک مستقیم قرار داده شده است. مجموعه بوی باران به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان داستان زن و شوهری به نام سیمین و سیاوش پس از سال‌ها جدایی، قصد بازگشت به زندگی مشترک را دارند. در این مسیر برای ساخت زندگی جدید باید با مهارت‌های زندگی آشنا شوند و با تلاش و امید و گذشت، خوشبختی را بنا کنند.

سریال بوی باران با پخش قسمت ۶۵ به پایان خود رسید. طی شب های گذشته پخش برخی از قسمت ها باعث شده تا نقدهای زیادی به آن وارد شود.  این سریال شروع خوبی داشت و با طرح معمایی جذاب توانست مخاطب را با قصه همراه کند اما روند غیرمنطقی که قصه این سریال در پیش گرفت و تعداد قتل‌هایی که اتفاق افتاد، باعث شد جذابیت اولیه‌اش را از دست بدهد.

شبکه سه سیما این را روی آنتن می‌برد که پیشتر «عروس تاریکی» نام داشت به دلایل نامعلوم تغییر یافت. البته محمود معظمی کارگردان این مجموعه تلویزیونی درباره این تغییر نام گفته بود نام با کلیت اثر سازگاری بیشتری داشت و عنوان سریال‌ را از “عروس تاریکی” که ناظر بر بخش کوچکی از داستان می شد، به “بوی باران” که با حال هوای داستان بیشتر تناسب دارد تغییر دادیم. اما واقعاً تا همین حالا هم سنخیتی با این نام ندیده‌ایم.

این سریال را محمود معظمی کارگردانی که پیشتر در زمینه تولید آثار خانوادگی و اجتماعی با رویکرد معناگرایی مثل «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» را ساخته بود. البته سال‌های قبل سریال «تکیه بر باد» را برای تلویزیون ساخت و در فضای بازیگری و منشی صحنه هم فعالیت داشته و در سریال «خط قرمز» در جامه بازیگری و در «حس سوم» هم به عنوان منشی صحنه «حس سوم» مهدی فخیم‌زاده، ظاهر شد. شاید قدری در ساخت اپیزودهای «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» معظمی توفیقاتی داشته باشد اما برای ساخت یک سریال چندین قسمتی و یا مجموعه‌سازی نتوانسته آن موفقیت‌های هرچند کم و بیش را تکرار کند.

دانلود قسمت آخر سریال بوی باران با لینک مستقیم
دانلود قسمت آخر سریال بوی باران با لینک مستقیم

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن