درباره ما

 سایت مجله اینترنتی کولاک در راستای خدمت رسانی در عرصه اطلاعات عمومی، اطلاع رسانی و سرگرمی سایتی تفریحی با هدف بالا بردن سطح دانش کاربران فضای مجازی طراحی شده است. سایت مجله کولاک بر پایه تجارب گرانبهایی که در فضای نشریات مکتوب کسب کرده است، سعی دارد اطلاعات عمومی مفید و سازنده را در قالبی سرگرم کننده، جذاب و تفریحی به مخاطب خود بدهد. «کولاک» سال ها در بین مجلات جدول و سرگرمی پیشتاز بوده و همواره ارائه اطلاعات عمومی مفید را در کنار جدول و سرگرمی سرلوحه کار خود قرار داده است. مجله جدول کولاک به عنوان برادر کوچکتر مجله «کلبه سرگرمی» در ۱۲ سال قبل راه اندازی شد. «کولاک» در طی این سال ها توانست مخاطبان و خوانندگان زیادی را در شهرهای مختلف ایران برای خود دست و پا کند.

ما برای سایت مجله اینترنتی کولاک بخش‌های مختلفی را طراحی کرده ایم. منوی گسترده و متنوع کولاک قادر خواهد بود تا هر نوع اطلاعاتی را از موضوعات مختلف برای کاربران فراهم کند.

به طور حتم مطالعه مطالب و نظرات و انتقاداتی که کاربران محترم سایت مطرح می کنند باعث پیشرفت آن خواهد شد. راه های ارتباطی سایت، پلی است بین ما و مخاطبان برای دانستن نظرات آنها.

راه اندازی یک مجله تفریحی، سرگرمی و اطلاع رسانی در فضای مجازی که رقبای ریز و درشت فراوانی حضور دارند کاری سخت به نظر می رسد. اما از آنجا که به توانایی های خودمان ایمان داریم و می دانیم آنچه را که نشر می دهیم مورد توجه اکثر کاربران فضای مجازی قرار خواهد گرفت، با قدرت به کار خودمان ادامه خواهیم داد و در این راه از نظریات خوانندگان و کاربران محترم به طور حتم بهره خواهیم گرفت.

کولاک سعی دارد اطلاعات مفید، مطالب خواندنی، و سوژه های جذاب را به بهترین و سریع ترین شکل ممکن در اختیار خوانندگان خود قرار بدهد. ما سعی داریم در سایت کولاک هر آنچه یک کاربر برای کسب اطلاعات مهم و مفید نیاز دارد را فراهم کنیم. اطلاعات مفید و خواندنی در مجله اینترنتی کولاک به شکل متنوعی دسته بندی شده است. در عین حال اخبار روز داخلی و خارجی هم پوشش داده خواهد شد.

کولاک در راه انتشار مطالب مفید، خود را مقید به مخاطب قرار دادن گروه سنی خاص نمی داند. هدف مجله اینترنتی کولاک انتشار مطالب خواندنی برای تمامی اقشار جامعه فارسی زبان است تا بدین ترتیب به رشد اطلاعات عمومی و نشر مطالب مفید کمک کرده باشد.

نشانی ما: تهران – خ شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، بن بست مرشدی، پلاک ۱۸ ، طبقه ۴ 

تلفن: ۲۲۲۵۸۶۲۷

نمابر: ۲۶۴۰۹۲۴۹

سامانه پیامکی:‌ ۵۰۰۰۵۳۵۰

 

وبگردی

بستن