سریالسریال ایرانی

زمان دقیق پخش سریال موچین در شبکه نمایش خانگی

جدیدترین خبرها از پخش سریال سریال موچین در شبکه نمایش خانگی سریال کمدی موچین به نویسندگی و کارگردان حسین تبریزی ساخته شده است. پخش سریال سریال موچین بعد از اتمام تولید و آماده سازی از شبکه نمایش خانگی انجام می شود. سریال کمدی موچین به تهیه کنندگی میثم آهنگری با مشارکت اداره کل تامین و تولید تلویزیون‌های تعاملی برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده شده است.

پخش اولین قسمت این سریال طنز از ۸ اردیبهشت ماه در شبکه نمایش خانگی آغاز می شود. در حال حاضر پنج قسمت ابتدایی این سریال برای پخش به موقع در شبکه نمایش خانگی آماده نمایش شده است.


همچنین بخوانید:

اسامی بازیگران سریال موچین+خلاصه داستان


پخش سریال موچین
پخش سریال موچین

فصل اول این مجموعه که در ۱۸ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای شبکه نمایش خانگی تولید شده است، پیش از این اعلام شده بود اسفندماه وارد این رسانه می‌شود به دلیل آماده نبودن قرار است در اردیبهشت سال ۹۹ به شبکه نمایش خانگی بیاید.

در خلاصه داستان موچین آمده است: “انصاف نیست که دنیا آنقدر کوچک باشدکه آدم های تکراری را روزی صد بار ببینیم…و آنقدربزرگ باشد که نتوانیم آن کسی را که میخواهیم حتی یک بار ببینیم”

در این کمدی رمانتیک جمال گلی به عنوان جانشین تهیه و سیروس ذولقفاریان به عنوان مجری طرح حضور خواهند داشت. حسین تبریزی تا به حال سریال های جاده در دست تعمیر، تا رهایی، قسم، رخنه، بوی بارون، کیفر، همسرائی را برای تلویزیون کارگردانی کرده است.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن