تلویزیون

ساعت دقیق پخش و تکرار مسابقه مافیا با اجرای بهنام تشکر از شبکه سلامت

مجله اینترنتی کولاک ، محمد سیمری : یکی از برنامه های تلویزیونی که این روزها بینندگان قابل توجهی را به خود اختصاص داده است، مسابقه تلویزیونی مافیا است! مسابقه تلویزیونی مافیا با اجرای بازیگر نام آشنا، بهنام تشکر و با شرکت ۱۶۰ نفر از برگزیدگان مرحله نخست، از شبکه سلامت سینما پخش می شود. بد نیست بدانید این شرکت‌ کنندگان از میان بیش از ۴۰۰ متقاضی و با رای هیات داوران در بازی‌ های مقدماتی انتخاب شده اند و در پنج مرحله به رقابت پرداخته اند. این برای اولین بار است که بهنام تشکر به عنوان مجری در یک برنامه‌ ی تلویزیونی حضور دارد!

بهنام درباره این مسابقه چنین می گوید: “یکی از دلایلی که اجرای مسابقه مافیا را پذیرفتم، چون ایده‌ ی مسابقه جدید و خلاقانه بود و واقعا می‌ توان گفت جنس واقعی‌ یک مسابقه است! همواره به این نکته فکر می‌ کردم که اگر روزی قرار باشد اجرای برنامه یا مسابقه‌ ای را بپذیرم، آن اجرا، بایستی متفاوت باشد!”

مسابقه تلویزیونی مافیا در دکوری به مساحت ۳۰۰ متر، در ۳۲ مسابقه جذاب تولید شده است.

هدف مسابقه تلویزیونی مافیا، افزایش قوه ی تشخیص است؛ در این مسابقه، فرد با آزمون و خطا سعی در شناسایی افراد دیگر می‌ کند! در این بازی افراد به دو گروه مافیا و شهروندان تقسیم می شوند و نبرد میان دو گروه آگاه و نا آگاه شبیه‌ سازی می‌شود. در این مسابقه، افراد به صورت پنهانی تعیین نقش می‌ شوند و اکثریت شهروند این فرصت را پیدا می‌ کنند تا افراد مافیا را شناسایی نمایند و برای حذف آن ها، رای دهند. درباره ی تاریخچه بازی مافیا جالب است بدانید ایده ی اولیه بازی مافیا مربوط به کشور روسیه است؛ این بازی برای اولین بار در حدود ۱۳۳ سال پیش و در بخش روان‌ شناسی دانشگاه دولتی مسکو ابداع شده است!

همان طور که می دانید بازی مافیا از مدت‌ ها پیش در میان جوانان و عموم مردم رواج پیدا کرده بود و با ورود به تلویزیون، رنگ و بویی جدید پیدا کرد! جالب است بدانید یکی از بینندگان این مسابقه تلویزیونی در اینستاگرام بازی مافیا نوشت: “بالاخره بعد از مدت‌ ها مسابقه‌ ای متفاوت را دیدیم!”

در انتها بد نیست یادآوری کنیم مسابقه تلویزیونی مافیا، هر شب ساعت ۲۰ از شبکه سلامت سینما پخش می شود؛ همچنین تکرار این مسابقه نیز ساعت ٢٣ می باشد.

عوامل مسابقه تلویزیونی مافیا

تهیه کننده: علیرضا سلطانی

کارگردان: افشین اربابی

مجری طرح: محمد رجایی

آدرس اینستاگرام مسابقه تلویزیونی مافیا

http://www.instagram.com/mafia.tv.ir

 

امتیاز کاربران: ۴.۳۲ ( ۹ رای)
برچسب ها

وبگردی

۶ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن