سریالسریال ایرانی

سریال آقازاده کی در شبکه نمایش خانگی پخش می شود؟

زمان دقیق پخش سریال آقازاده از شبکه نمایش خانگی به همراه اطلاعات تکمیلی از روزهای توزیع پخش این سریال به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا. سریال  آقازاده جدیدترین ساخته بهرنگ توفیقی برای شبکه خانگی تولید شده است. این سریال به نویسندگی حامد عنقا تولید شده است.

زمان دقیق پخش سریال آقازاده
زمان دقیق پخش سریال آقازاده

حامد عنقا درباره داستان سریال آقا زاده گفته است: سریال آقازاده شباهت‌هایی به کارهای سال‌های اخیرم دارد، مخصوصاً سریال «قلب یخی». سریالی پرماجراست با موضوعی چالش‌برانگیز و البته مثل همه کارهای دیگرم با زیرمتنی از عشق. «آقازاده» همان‌طوری که از اسمش برمی‌آید، گزارشی بی‌پرده و مستند از اتفاقات دو سال اخیر در پهنه سیاست و اقتصاد است که فکر می‌کنم برای خیلی‌ها دردآور باشد و می‌تواند بخشی از آدم‌های مؤثر در کشور را آزار دهد.

تصویری که از مفاسد اقتصادی، زدوبندهای سیاسی و مشکلات اخلاقی بخشی از جامعه اجرایی وجود دارد، تخیلی و فانتزی است. ما در «آقازاده» سعی کردیم با این موضوع واقعی برخورد کنیم تا مردم ببینند واقعاً در پشت‌پرده سیاست، چه اتفاقی می‌افتد. مردم فکر می‌کنند در این مفاسد، همه‌چیز شیک است، در حالی که بسیار چیپ است!

روز و زمان پخش آقازاده

زمان دقیق پخش سریال آقازاده مشخص شد و از ۶ تیر این سریال راهی نمایش خانگی می شود و علاقه مندان به این سریال نمایش خانگی می توانند هر شنبه تماشاگر این سریال باشند.

پخش اینترنتی سریال آقازاده هر جمعه از طریق فیلیمو انجام می شود و نسخه فیزیکی این سریال هر شنبه توسط موسسه هنر اول منتشر می شود.

زمان دقیق پخش سریال آقازاده
زمان دقیق پخش سریال آقازاده

تاثیر کرونا بر آقازاده

شیوع کرونا روی تصویر برداری این سریال تاصیر منفی گذاشت. به گفته حامد عنقا این سریال قرار بود با شروع ماه رمضان توزیع شود اما تعطیلی پروژه به سبب شیوع کرونا باعث تاخیر در روند آماده سازی سریال شد.

به گفته عنقا قسمت های باقی مانده این سریال با رعایت کامل اصول بهداشتی تصویربرداری شده است. در حال حاضر قسمت یک تا ده سریال آقازاده به صورت کامل برای پخش از شبکه خانگی آماده شده است و برخی از سکانس های قسمت های باقی مانده کماکان در حال تصویربرداری است.

سریال آقا زاده چند قسمت است

به گفته حامد عنقا این سریال در ۲۴ قسمت ساخته و در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.

بازیگران سریال آقا زاده

امین تارخ،  مهدی سلطانی،  امین حیایی،  کامبیز دیرباز،  جمشید هاشم پور،  سینا مهراد،  امیر آقایی،  نیکی کریمی،  لعیا زنگنه،  ثریا قاسمی،  مسعود فروتن،  دیبا زاهدی،  سامیه لک،  سعید داخ،  روزبه معینی و محمدحسین لطیفی بازیگران سریال آقا زاده هستند.

[تعداد: ۲۶   میانگین: ۴.۳/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن